کد خبر: 1794826/29 زمان: 15:35   1400/09/07 بازدید: 16,936

گزارش؛

رئال زخم‌خورده، همه نگاه‌ها به داوری جدال بزرگ

رئال مادرید امشب در برنابئو میزبان سویاست؛ جدالی بزرگ بین تیم اول و سوم جدول لالیگا.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید به عنوان صدرنشین لالیگا امشب میزبان سویا تیم سوم جدول خواهد بود. دو تیم شش ماه پیش یعنی 9 می در ورزشگاه دی استفانو به مصاف هم رفتند و در نهایت همه چیز جنجالی شد.

به فاصله سه هفته تا پایان فصل، رئال این شانس را داشت تا با برتری بر سویا به صدر لالیگا برود و مدعی اول قهرمانی باشد. اتلتیکو در نوکمپ برابر بارسا متوقف شده بود و رئال در صورت پیروزی با این تیم هم امتیاز می شد اما به دلیل برتری در بازی های رودررو به صدر می رفت.

 

 

 

 

در نیمه اول ابتدا کریم بنزما رئال را پیش انداخت ولی این گل را وی ای آر رد کرد. هواداران رئال در شبکه های اجتماعی روی این موضوع واکنشی منفی نشان دادند و ادعا می کردند که خط کشی آفساید درست نبوده و گل بنزما درست بوده است اما جنجال اصلی مربوط به نیمه دوم بود.

 

 

 

 

در حالی که بازی 1-1 بود و به ده دقیقه پایانی رسیده بودیم، روی ارسال ضربه کرنر سویا، توپ به دست ادر میلیتائو برخورد کرد ولی داور پنالتی تشخیص نداد. در برگشت همان توپ، کریم بنزما درون محوطه جریمه سویا سرنگون شد و داور در سوت خود دمید.

در حالی که همه منتظر پنالتی رئال بودند، هرناندز هرناندز داور وی ای آر از داور وسط درخواست بازبینی صحنه را کرد. به فاصله چند دقیقه ورق برگشت و داور پنالتی را به سویا داد تا رئال 1-2 عقب بیفتد. رئال در ثانیه های پایانی توانست کار را مساوی کند ولی همان دو امتیاز از دست رفته باعث شد قهرمانی از کف برود.

 

 

 

 

 

 

هرناندز هرناندز داور وی ای آر چند هفته پیشتر در دربی مادرید، برخورد مشابه توپ به دست فلیپه مدافع اتلتیکو را حتی با بازبینی صحنه پنالتی تشخیص نداده بود تا حواشی و جنجال های زیادی را موجب شود.

 

 

 

 

شب گذشته در بازی بارسا برابر ویارئال نیز برخورد توپ به دست پیکه را داور و وی ای آر پنالتی تشخیص ندادند و این قضیه بازتاب زیادی داشته است. رئال هنوز زخم بازی قبلی برابر سویا را بر تن خود حس می کند و حال باید دید جدال امشب نیز جنجالی خواهد شا یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.