کد خبر: 1794942/29 زمان: 01:35   1400/09/08 بازدید: 156,377

گلی به ارزش طلا

سوپرگل استثنایی؛ تو از کدام سیاره‌ای وینی؟ (عکس)

رئال مادرید به لطف گل دقیقه 88 وینیسیوس توانست نبرد بزرگ این هفته لالیگا را از سویا ببرد. گلی که خارق العاده بود.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دیداری بسیار حساس و نزدیک توانست 2-1 از سد سویا بگذرد. رئال در این بازی میزبان بود و دقیقه 12 نیز دروازه اش را باز شده دید. رافا میر با ضربه سر سویا را در برنابئو پیش انداخت اما دقیقه 33 کریم بنزما توانست از اشتباه گلر سویا نهایت استفاده را ببرد و کار را به تساوی بکشاند تا نیمه نخست با همین نتیجه به اتمام برسد.

نیمه دوم اما این سویا بود که کار را بهتر شروع کرد و تا دقیقه 70 رئال مادرید قادر به انجام کار خاصی نبود تا اینکه با ورود کاماوینگا و فده والورده ورق برگشت و خط میانی رئال جان تازه ای گرفت.

 

 

 

 

 

نبرد پایاپای رئال و سویا به نظر با نیجه مساوی به پایان می رسید اما شاهکار وینیسیوس اجازه نداد سویا با یک امتیاز مادرید را ترک کند.

ستاره برزیلی به یک استپ سینه خوب توپ را مقابل خود قرار داد و با کمی پیشروی شوتی استثنایی را روانه دروازه سویا کرد. توپ با دستان بونو گلر سویا نیز برخورد کوچکی داشت ولی در نهایت به طاق دروازه چسبید تا با این گل رئال پیروز بازی لقب بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

این نهمین گل ستاره برزیلی در لالیگا بود تا با جدا شدن از ممفیس دیپای و پشت سر کریم بنزمای 11 گله، در رده دوم بهترین گلزنان فصل لالیگا قرار بگیرد. وینی امشب یک بار دیگر ثابت کرد که به کلی متحول شده و در مسیر تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ قرار دارد.

این چهاردهمین باخت متوالی سویا در برنابئو بود و با گلی که بنزما و وینیسیوس به ثمر رساندند تعداد گل های شان در پایان هفته 14 در مجموع به 20 رسید( بنزما 11 گل و وینی 9 گل). آخرین بار یک دهه پیش زوج رونالدو و ایگواین در رئال پس از 14 هفته توانسته بودند هر کدام بیش از 9 گل به ثمر برسانند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.