کد خبر : 1795046 | 08 آذر 1400 ساعت 17:52 | 40,061 بازدید | 29 دیدگاه

لیونل مسی امشب رئیس را تحویل می‌گیرد؟

امشب تقابل لیونل مسی و خوان لاپورتا یکی از سوژه های جذاب مراسم توپ طلا خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، خوان لاپورتا از همان ابتدا با وعده تمدید قرارداد با لیونل مسی و حفظ این فوق ستاره آرژانتینی وارد کارزار انتخابات باشگاه بارسلونا شده و به عقیده بسیاری با تکیه بر همین شعار نیز به این سمت دست یافت. در تمام طول فصل تابستان به نظر می رسید تمامی عوامل لازم برای تمدید قرارداد با لیونل مسی فراهم شده، اما در اواخر پنجره تابستانی به یکباره اخباری مبنی بر جدایی این بازیکن منتشر شده و چند روز بعد مراسم معارفه بهترین گلزن تاریخ بارسلونا با لباس پاری سن ژرمن برگزار شد.

 

 

اما لیونل مسی پس از جدایی دردناک از بارسلونا و شرکت در یکی از غم انگیزترین کنفرانس های خبری خداحافظی تاریخ فوتبال، امشب بار دیگر با خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا ملاقات خواهد کرد. تا ساعتی دیگر مراسم اهدای جایزه توپ طلا در پاریس آغاز می شود و خوان لاپورتا نیز یکی از مدعوین مراسم است.

 

لاپورتا مدعی شد تمدید قرارداد مسی و رعایت قوانین بازی جوانمردانه مالی در لالیگا غیرممکن بوده و در واقع خود را بی تقصیر جلوه داده اسست. اما لیونل مسی چندی قبل در مصاحبه ای با نشریه اسپورت مدعی شد از حرف های خوان لاپورتا مبنی بر مقصر جلوه دادن این بازیکن در مورد جدایی ناراحت شده و هرگز به او پیشنهادی مبنی بر بازی کردن بدون دستمزد در ترکیب بارسلونا ارائه نشده است. به هر حال حالا فرصت تقابل لیونل مسی و خوان لاپورتا کمتر از سه ماه بعد از جدایی این بازیکن فرا رسیده و بعید است رئیس بارسلونا از سوی مسی مورد استقبال گرمی در این مراسم قرار بگیرد.

دیدگاهها