کد خبر: 1795486/42 زمان: 15:59   1400/09/10 بازدید: 57,525

ادعای پاسکال فره؛

خبر خوب به لواندوفسکی؛ توپ طلا در راه است؟

پاسکال فره، سردبیر نشریه فرانس فوتبال مدعی شد ممکن است توپ طلای سال 2020 به رابرت لواندوفسکی اهدا شود.

به گزارش "ورزش سه"، در سال 2020 رابرت لواندوفسکی در ترکیب یایرن مونیخ عملکرد خیره کننده ای داشته و با این تیم موفق به فتح شش گانه ای تاریخی شد. اما شیوع ویروس کرونا باعث شد نشریه فرانس فوتبال در تصمیمی عجیب برگزاری مراسم را لغو کرده و اعلام کرد در سال 2020 به هیچ بازیکنی توپ طلا اهدا نخواهد شد. حالا پاسکال فره، سردببیر این نشریه در مورد احتمال اهدای توپ طلای سال 2020 به رابرت لواندوفسکی و البته آرای خود در سال 2021 صحبت کرده است.

 

 

پاسکال فره گفت: "ممکن است این اتفاق رخ دهد. فکر می کنم ما مجبور نیستیم خیلی سریع تصمیم بگیریم، اما می توانیم در مورد این پیشنهاد فکر کنیم و در عین حال به تاریخ فوتبال نیز احترام می گذاریم. برنده توپ طلا که بر اساس رای گیری انتخاب می شود. ما نمی توانیم مطمئن باشیم که لواندوفسکی سال گذشته توپ طلا را می برد یا خیر، زیرا در سال 2021 رای گیری انجام نشد. اما صادقانه بگویم که رابرت لواندوفسکی سال گذشته شانس زیادی برای فتح این جایزه داشت.

 

آنچه لیونل مسی در مراسم توپ طلا در مورد رابرت لواندوفسکی گفت خوب و هوشمندانه بود. البته خود من رای اولم را به لیونل مسی ندادم و رابرت لواندوفسکی را به عنوان مرد سال جهان انتخاب کردم، اما فکر می کنم لیونل مسی نیز امسال شایسته دریافت جایزه توپ طلا بود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.