کد خبر : 1795555 | 10 آذر 1400 ساعت 23:04 | 10,375 بازدید | 0 دیدگاه

میهایلوویچ ترمز رم و مورینیو را کشید (عکس)

رم در یک بازی بسیار نزدیک با یک گل برابر بولونیا شکست.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ژوزه مورینیو امشب در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم سری آ به مصاف بولونیا رفت که نهایتاً تقابل رم با شاگردان سینیشا میهایلوویچ با نتیجه 1-0 به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

 

بازی کاملاً متعادل آغاز شد و هر دو تیم بولونیا و رم حملاتی را روی دروازه یکدیگر را ترتیب دادند که البته هیچکدام از آنها نتیجه خاصی را برای شان در پی نداشت.

 

نهایتاً در دقیقه 35 قفل بازی شکسته شد و این بولونیا بود که موفق شد دروازه رم را باز کند. شوت زیبا و پای راست ماتیاس اسونبرگ به گوشه دروازه رم رفت تا نتیجه 1-0 شود.

 

در ادامه نیمه اول نیز حملات رم برای به ثمر رساندن گل تساوی بی نتیجه ماند تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان نتیجه 1-0 به پایان برسد.

 

در نیمه دوم اما این رم بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و چندین موقعیت روی دروازه بولونیا ایجاد کرد اما هیچ کدام از آنها تبدیل به گل نشد تا بازی با نتیجه 1-0 به سود تیم میزبان تمام شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جالوروسی در سه مسابقه خود پس از وقتی بازی‌های ملی به پیروزی رسیده بود و شکست در بازی امروز برابر بولونیا باعث شد که روند موفقیت آمیز آنها قطع شده باشد. از طرف دیگر حالا جایگاه پنجم تیم ژوزه مورینیو نیز کاملاً در خطر است.

دیدگاهها