کد خبر: 1795609/52 زمان: 10:59   1400/09/11 بازدید: 10,201

توخل: این عملکردی که داشتیم، غیر عادی بود

توماس توخل، سرمربی چلسی، از عملکرد این تیم در بازی برابر واتفورد راضی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که تصور می شد، چلسی شب گذشته کارآسانی را مقابل واتفورد پیش رو داشته باشد اما نهایتاً شاگردان توماس توخل برای پیروزی بر این تیم سختی زیادی را متحمل شدند و در پایان با نتیجه 2-1 بر حریف خود غلبه کردند؛ موضوعی که باعث شد جایگاه چلسی در صدر جدول لیگ برتر انگلیس حفظ شود.

 

توماس توخل بعد از پیروزی تیمش مقابل واتفورد گفت: "ما در این مسابقات عملکرد نامنظمی داشتیم و به نوعی غیر عادی ظاهر شدیم. بعد از وقفه ای که در بازی به وجود آمد، این فرصت را داشتم که با بازیکنان صحبت کنیم. همچنین در بین دو نیمه نیز تلاش کردیم این کار را انجام دهیم چراکه به وضوح در انجام کار تیمی به مشکل خورده بودیم. البته انتقادی هم به بازیکنان وارد نیست و بیشتر این کار را در مورد خودم انجام می دهم."

 

 

 

 

توخل همچنین در مورد مشکل قلبی به وجود آمده برای هوادار واتفورد و ایجاد وقفه در بازی نیز گفت: "بعد از این اتفاقی که افتاد گروه پزشکی دو تیم برای کمک به این هوادار سریعا وارد عمل شدند. از طرف کل باشگاه چلسی برای این هوادار بهترین ها را آرزو می کنم. داور در این صحنه تصمیم گرفت که ما به رختکن برویم تا تیم پزشکی فرصت بیشتری داشته باشند و نهایتا بازیکنان نیز در سرما نمانند. بعد از این اتفاق هم ما دوباره وارد زمین شدیم، گرم کردیم و نهایتاً به بازی ادامه دادیم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.