کد خبر : 1795636 | 11 آذر 1400 ساعت 14:56 | 17,219 بازدید | 7 دیدگاه

مسئول باشگاه بلژیکی:

شاید هازارد فوتبالش را در باشگاه ما تمام کند

چتینکایا، معاون رئیس یک باشگاه حاضر در دسته دو فوتبال بلژیک ابراز امیدواری کرد که ده‌ها هزار فوتبالش را در این تیم به پایان رساند.

به گزارش "ورزش سه"، وسترلو باشگاهی است که در دسته دوم فوتبال بلژیک صدرنشین است و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی این کشور نیز راه یافته است. اوکتای ارجان، تاجر ترکیه ای، مالک این باشگاه است و این آرزو را دارد که وسترلو را به سطح اول فوتبال بلژیک برساند. در همین حال اکنون معاون او یعنی چتینکایا صحبت های عجیبی را در مورد ادن هازارد مطرح کرده است.

 

چتینکایا در مصاحبه ای پیرامون ستاره بلژیکی رئال مادرید گفت: " فکر می کنم که می‌توانم ادن هازارد را به عنوان یک دوست خود بدانم. زمانی که هازارد در لیل بود با او ملاقات کردم و به من قول داد که روزی برای فنرباغچه بازی کند. البته که حضور او در وسترلو دشوارتر خواهد بود اما هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ می‌دهد. شاید او فوتبال خود را در اینجا به پایان برساند."

 

 

 

 

گفتنی است ادن هازارد از زمان انتقال به رئال مادرید با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده و این موضوع باعث شده که او نتواند روزهای خوبی را در این تیم تجربه کند. آسیب دیدگی های هازارد در این فصل نیز ادامه داشته و بر اساس گزارش ها در اسپانیا به نظر می رسد که رئال مادرید تصمیم گرفته این بازیکن را در تابستان آینده به فروش برساند. از طرفی در بلژیک نیز این اعتقاد وجود دارد که شاید با جدایی از رئال شرایط او تغییر کرده و هازارد به فرم مطلوب گذشته بازگردد.

دیدگاهها