کد خبر: 1795823/29 زمان: 16:45   1400/09/12 بازدید: 22,129

معاوضه با کوتینیو

تنها راه‌کار بارسا برای انتقال زمستانی کاوانی

بارسلونا ادینسون کاوانی را همین زمستان می خواهد ولی مشکلات مالی سد راه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که ال چیرینگیتو ادعا کرد سران بارسا با برادر و مدیر برنامه های ادی کاوانی تماس گرفته اند تا شرایط جذب او را جویا شوند. ستاره اروگوئه ای که تابستان قراردادش با منچستر را یک سال دیگر تمدید کرد، اطلاع نداشت که قرار است رونالدو هم به جمع شیاطین سرخ ملحق شود و همین انتقال باعث شد تا کاوانی جایگاهش را کاملا از دست بدهد. او که حتی شماره 7 خود را به رونالدو تقدیم کرد، حالا یک نیمکت نشین محض است و برای رهایی از این وضعیت قصد پیوستن به بارسلونا را دارد ولی باشگاه کاتالان برای جذب وی در زمستان با مشکلات مالی روبرو است.

 

 

 

 

بارسا می تواند کاوانی را تابستان به عنوان بازیکن آزاد جذب کند ولی معضل گلزنی باعث شده تا به دنبال راهی برای انتقال او در زمستان باشد و طبق ادعای سان، قصد دارد فیلیپ کوتینیو را به منچستر پیشنهاد دهد. اگر باشگاه انگلیسی موافقت کند، مبلغی اضافه تر نیز به بارسا پرداخت خواهد کرد تا اینچنین خط هافبک خود را با ستاره سابق لیورپول تقویت کرده باشد.

 

 

 

 

جدا شدن کوتینیو از بارسا باعث خواهد شد تا باشگاه از پرداخت مبلغ دستمزد بالای او نیز خلاص شود و در عوض کاوانی را با دستمزدی پایین تر در اختیار خواهد داشت و به نظر می رسد او بازیکنی مفید تر نیز خواهد بود. اکنون باید دید پاسخ رالف رانگنیک سرمربی جدید یونایتد در مورد این معاوضه بازیکن چه خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.