کد خبر : 1795913 | 12 آذر 1400 ساعت 23:33 | 7,160 بازدید | 1 دیدگاه

آمار گل نخوردن تیم برای یک نفر نیست؛

سلیمان‌زاده: انگیزه زیادی برای شکست تراکتور داریم

مدافع آلومینیوم امیدوار است تیمش در دیدار مقابل تراکتور به برتری دست پیدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، رامتین سلیمان‌زاده درباره شرایط آلومینیوم در آستانه دیدار با تراکتور اظهار کرد: پس از بازی با ذوب‌آهن ریکاوری خوب و تمرینات منظمی داشتیم و خدا را شکر در شرایط بدنی خوبی هستیم. با تلاش تمام مجموعه تیم تا الان نتایج خوبی گرفتیم و می‌خواهیم این روند را در دیدار با تراکتور هم ادامه بدهیم.

 

او در خصوص تقابل با تراکتور عنوان کرد: مطمئنا بازی راحتی برای ما نخواهد بود و کار سختی در تبریز داریم، اما مصمم هستیم و روحیه و انگیزه بالایی داریم تا در تبریز سه امتیاز را بگیریم. آقای خطیبی شناخت خوبی از تراکتور دارند و نکات لازم را به بازیکنان گفته‌اند تا بتوانیم از این بازی مهم سربلند بیرون بیاییم و برنده شویم.

 

مدافع با تجربه آلومینیوم که در این فصل نمایش خوبی در خط دفاعی تیمش داشته، به دیدار اخیرشان برابر ذوب‌آهن اشاره کرد و افزود: آمار نشان می‌دهد که کاملا سوار بر بازی بودیم و از نظر موقعیت هم کاملا برتر از ذوب عمل کردیم ولی در زدن ضربات آخر بدشانس بودیم که امیدوارم در دیدار با تراکتور دقت بیشتری داشته باشیم و با هوشیاری کامل در این دیدار سه امتیاز را بگیریم.

 

سلیمان‌زاده درباره عملکرد درخشان آلومینیوم از نظر دفاعی و دریافت تنها یک گل در هفت مسابقه گذشته عنوان کرد: تمام آمار و ارقام در تیم ما برای کل تیم آلومینیوم است و از خط دروازه تا حمله همه در کارهای دفاعی و هجومی مشارکت دارند. اگر تیم امتیاز می‌گیرد یا گل نمی‌خورد، به کار گروهی برمی‌گردد و همه بچه‌ها همدل هستیم تا این روند را مقابل تراکتور و دیگر بازی‌ها ادامه بدهیم.

دیدگاهها