کد خبر: 1796284/29 زمان: 14:23   1400/09/14 بازدید: 24,811

ادعای نشریه سان

ستاره 58 میلیون یورویی جانشین پوگبا در منچستر؟

از جان مک گین اسکاتلندی هافبک باشگاه استون ویلا به عنوان گزینه شماره یک منچستریونایتد برای جانشینی پل پوگبا نام برده می شود.

به گزارش "ورزش سه"، پل پوگبا آخرین فصل حضور خود در منچستر یونایتد را پشت سر می گذارد و همین موضوع باعث شده که گمانه زنی های زیادی در رابطه با آینده این ستاره فرانسوی مطرح شود. در واقع به نظر می رسد که مذاکرات این بازیکن با منچستریونایتد برای تمدید قرارداد به بن بست خورده و در انگلیس شانس کمی برای ماندن او در اولدترافورد متصور هستند.

 

 

 

 

از طرف دیگر گزارش‌ها طی ماه‌های اخیر حاکی از آن بوده که دو تیم رئال مادرید و یوونتوس محتمل‌ترین گزینه‌ها برای آینده پل پوگبا خواهند بود. برخی منابع مدعی شده اند که پوگبا علاقه زیادی به بازگشت به تورین و بازی دوباره برای یوونتوس دارد و بعضی دیگر از اشتیاق این بازیکن برای بازی برای رئال مادرید خبر داده‌اند.

 

 

 

 

در هر صورت سران منچستر می دانند که باید به دنبال جانشین برای او باشند و طبق ادعای نشریه سان، روی هافبک اسکاتلندی استون ویلا نظر مثبت دارند.  هرچند در ابتدا از آمادو هیادارا ستاره لایپزیش صحبت در میان بود ولی سان ادعا می کند که گزینه اول که شانس بالاتری برای پیوستن به یونایتد دارد، کسی نیست جز "جان مک گین"،  ستاره اسکاتلندی استون ویلا.

 

 

 

 

مک گین 27 ساله نقشی کلیدی در استون ویلا دارد و رالف رانگنیک سرمربی جدید یونایتد نیز با مشاهده بازی هایش روی او نظر مثبت پیدا کرده است. سان نوشته است که جذب مگ گین ممکن است تا 58 میلیون یورو برای یونایتد هزینه داشته باشد. سال 2019 سر الکس فرگوسن نیز جذب مک گین را توصیه کرده بود ولی در نهایت منچستری ها موفق به جذب او نشدند. قرارداد مک گین با ویلا تا 2025 معتبر است و باید دید این بار یونایتد چه خواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.