کد خبر: 1796386/13 زمان: 21:09   1400/09/14 بازدید: 9,193

شناخت کامل از تراکتور داشتیم؛

شریفات: این برد تقدیم به حاج رسول

هافبک با تجربه آلومینیوم برتری مقابل تراکتور را به سرمربی تیمش تقدیم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اسماعیل شریفات پس از زدن گل سه امتیازی در دیدار هفته پنجم مقابل نفت مسجدسلیمان، امروز هم در جریان دیدار برابر تراکتور نمایش موثری داشت و توانست در لحظات پایانی نیمه اول توپ ارسالی توسط مصطفی احمدی از روی کرنر سمت چپ زمین را با ضربه سر تبدیل به گل کند.

 

شریفات درباره برتری آلومینیوم مقابل تراکتور اظهار کرد: در شروع بازی کمی سردرگم بودیم، اما به مرور زمان کنترل بازی را در دست گرفتیم  و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. ضمن احترام به تراکتور، به نظرم تیم برتر زمین بودیم و علاوه بر دو گلی که زدیم، می‌توانستیم حداقل دو گل دیگر هم بزنیم که این اتفاق نیفتاد.

 

 

 

 

 

او با بیان اینکه شناخت خوبی از تراکتور داشتیم، ابراز کرد: با توجه به اینکه آقا رسول(خطیبی) در تراکتور سرمربیگری کرده‌اند و شرایط این مسابقه را می‌دانستند، نکات خیلی خوبی به بچه‌ها گفتند و کاملا ما را آماده این بازی کردند. تمام بازیکنان آلومینیوم هم امروز با جان و دل کار کردند و واقعا می‌خواستیم برنده باشیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

 

هافبک با تجربه آلومینیوم ادامه داد: برد در این بازی واقعا برای ما اهمیت داشت چون دو هفته پشت سر هم مساوی کرده بودیم و از طرف دیگر می‌خواستیم خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم. خوشحال هستیم که توانستیم با یک نمایش عالی سه امتیاز مهم را مقابل تراکتور بگیریم و برد در تبریز را تقدیم حاج رسول(خطیبی) کنیم.

 

شریفات یادآور شد: مطمئن باشید بازیکنان ما با این برد مغرور نمی‌شوند؛ همانطور که پس از بازی با فولاد و پرسپولیس غرور نگرفتند و کارشان را انجام دادند. از فردا خودمان را برای دیدار مقابل فجرسپاسی آماده می‌کنیم و با همه وجود کار می‌کنیم تا سه امتیاز بازی بعدی را هم بگیریم و به روند خوبی که داریم، ادامه بدهیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.