کد خبر: 1796881/44 زمان: 12:43   1400/09/17 بازدید: 19,771

واکنش محمدرضا گرایی به لقب "مرد یخی"

قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک به لقبی که اتحادیه جهانی کشتی برایش در نظر گرفته، واکنش نشان داد. 

به گزارش "ورزش سه"، اتحادیه جهانی کشتی در سایت رسمی خود نام سه کشتی گیر در کشتی آزاد، فرنگی و زنان را بعنوان بهترین کشتی گیران در سال 2021 میلادی از لحاظ عملکرد اعلام کرد. اتحادیه جهانی کشتی در مورد محمدرضا گرایی نوشت: «گرایی بدون داشتن مدال جهانی یا المپیک در کارنامه خود وارد سال 2021 شد. این کشتی گیر 25 ساله که به "مرد یخی" معروف است، تمام معادلات را بهم زد و با کسب مدال طلای المپیک توکیو و جهانی نروژ سال 2021 را به پایان رساند.»


محمدرضا گرایی جهان و المپیک در این باره به سایت فدراسیون کشتی گفت: در سال 2021 تنها فرنگی کاری بودم که هم در المپیک و هم در مسابقات جهانی نروژ شرکت کردم و مدال طلا گرفتم. به همین دلیل اتحادیه جهانی این انتخاب را داشته است. خدا را شاکرم که این نتیجه را توانستم کسب کرده و به این مهم دست پیدا کنم .در وزنی که من شرکت کرده بودم یکی از سخت ترین وزن ها بود و 7 قهرمان جهان در آن حضور داشتند و شانس همه قهرمان ها برای گردن آویز طلا زیاد بود اما من به لطف خدا توانستم به این مدال دست پیدا کنم .


او در خصوص توقعات مردم از وی بعد از دریافت این عناوین گفت: مردم از کشتی که ورزش اول کشور است انتظار زیادی دارند و و انشالله که با دعای خیر آنها همیشه مدال آوری داشته باشم . اردوها شروع خواهد شد و من هم نقاط قوت و ضعف خود را بررسی می کنم و برای مسابقات جهانی 2022 و المپیک 2024 به مرز آمادگی کامل خواهم رسید.


اما این فرنگی کار شیرازی در خصوص لقب مرد یخی هم نظر خودش را داد و عنوان کرد: مردم همیشه به من لطف داشته اند و این لقب را اتحادیه جهانی به صورت رسمی برای من اعلام کرده و شاید به خاطر خونسردی که در چهره ام است به این لقب معروف شده ام. هر لقبی که مردم برای من بگذارند دوست دارم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.