کد خبر : 1796977 | 17 آذر 1400 ساعت 18:43 | 13,095 بازدید | 5 دیدگاه

من و یحیی هیچ اختلافی نداریم

عنایتی: پرسپولیس مثل سال قبل قدرتمند است

سرمربی هوادار تهران می‌گوید تیمش باید از این هفته شرایط را در بعد نتیجه گیری تغییر بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی عصر امروز در نشست خبری قبل از مسابقه با پرسپولیس حضور یافت و صحبت‌هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:


**پرسپولیس فوق‌العاده قابل احترام است
فردا با حریفی بازی داریم که فوق‌العاده قابل احترام است. پرسپولیس در کشور ما تیم بزرگی است و فردا باید بازی سختی برابر این تیم انجام دهیم. الحمدالله انگیزه بازیکنان بالاست و با انرژی و توان خوب، تلاش خودشان را برای نتیجه گرفتن خواهند کرد.


**امیدوارم از این هفته شرایط را تغییر بدهیم
امیدوارم از این هفته بتوانیم شرایط تیم‌مان را تغییر دهیم، هم خوب بازی کنیم و هم خوب نتیجه بگیریم. در هشت هفته گذشته با وجود اینکه بازی‌های خوبی انجام دادیم، نتایج خوبی کسب نکردیم و شرایط مناسبی در جدول نداریم. مطمئنم با شرایط موجود وضعیت تغییر خواهد کرد. 

 


**در هفته‌های گذشته از داوری اذیت شدیم
امیدوارم شرایط داوری نیز درست شود، چون در چند هفته گذشته اذیت شدیم. یک صحنه داوری به نفع ما رقم نخورده و به ضررمان بوده است. امیدوارم فردا با انگیزه و توان بازیکنان هوادار، بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه مناسبی کسب کنیم.


**پرسپولیس نسبت به سال قبل تغییری نکرده است
اگر جدول را نگاه کنیم، فکر نمی‌کنم پرسپولیس تغییری به نسبت سال‌های گذشته کرده باشد. پرسپولیس، همان پرسپولیس است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد. بازی فوق‌العاده سختی با آنها خواهیم داشت. تیمی هستیم که وارد فضای جدیدتری شده‌ایم و در حال کسب تجربه هستیم. کیفیت فنی بازیکنانم را می‌دانم، اینکه انگیزه دارند و می‌خواهند نمایش خوبی داشته باشند. آنها می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. امیدوارم بدون حاشیه شاهد بازی خوبی باشیم و همه از دیدن فوتبال لذت ببرند، دیداری که بدون تنش باشد و تصمیمات دیگر دخیل نباشد.


**ضعف گلزنی فقط مختص به ما نیست
ما موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌های حریفان ایجاد می‌کنیم، ولی متأسفانه به دلیل استرس در زدن ضربات آخر دچار اشتباه می‌شویم. ضعف گلزنی مختص تیم ما نیست و در لیگ‌مان این اتفاق افتاده است. تیم‌ها با آگاهی بیشتری نسبت به هم وارد زمین می‌شوند و همین مسئله کار را سخت می‌کند. ضمن اینکه، کار دفاعی تیم‌ها بهتر از کارهای هجومی‌شان شده است. 

 


**ارزشی برای تیم‌های پایه قائل نمی‌شویم
پایه سازندگی‌مان ضعیف است و ارزشی برای رده‌های پایه در هیچ باشگاهی به جرأت می‌توانم بگویم، قائل نیستند. چند سال آینده، این اتفاق بدتر خواهد شد و اگر برنامه‌ریزی درست و حسابی انجام نشود، فوتبال ما دچار بحران خواهد شد.


**غیبت قاضی و شجاعیان مقابل پرسپولیس
قاضی را چند هفته‌ای است که به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. شجاعیان نیز همسترینگش دچار مشکل شده است. البته بازیکنان جایگزین فوق‌العاده باانرژی هستند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند.


**چرا مقابل پرسپولیس آبی نمی‌پوشید؟
زیاد حساسیتی روی این موضوع نداشتیم. رنگ لباس اول ما بنفش بود، ولی فردا سفید می‌پوشیم. زیاد روی این موضوع فکر نکرده بودیم که حساسیتی بخواهد ایجاد شود. فردا سفید می‌پوشیم و امیدوارم با هر رنگی که وارد زمین شویم، با بازی جوانمردانه شاهد فوتبال خوبی باشیم.


**اختلاف قبلی با گل‌محمدی؟
گل‌محمدی دوست فوق‌العاده من است و خاطرات خوبی با او در تیم ملی به مدت شش هفت سال داشته‌ام. هیچ اختلافی با هم نداریم و آرزوی سلامتی و موفقیت برای گل‌محمدی می‌کنم.

دیدگاهها