کد خبر: 1797007/42 زمان: 21:47   1400/09/17 بازدید: 14,967

بازگشت بارسلونا به جهنم واقعی؛ باز هم خاطره تلخ؟

بارسلونا سابقه خوبی در جریان سفرهای خود در طول تاریخ به مونیخ نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، دو هفته قبل بارسا در خانه خود برابر بنفیکا به تساوی بدون گل رسید و با توجه به برتری متحمل نماینده پرتغال برابر دینامو، صعود بلوگرانا دشوارتر از قبل شده است. بارسلونا باید امشب به مصاف بایرن برود و این یک چالش بسیار دشوار و مهم برای ژاوی هرناندز است. زیرا بارسا احتمالا باید در جایی که هرگز در تاریخ خود پیروز نشده، به برتری دست یابد.

 

 

بارسلونا پنج بار تا به حال در خانه بایرن مونیخ به میدان رفته که یکی در جام یوفای فصل 95-96 و با تساوی 2-2 بوده و سپس چهار دیدار در لیگ قهرمانان برگزار شده است. در ادامه شکست 1-0 در سال 1998 در مرحله گروهی، تساوی 1-1 در سال 2009 در مرحله یک چهارم نهایی، شکست 4-0 در سال 2013 در نیمه نهایی و شکست 3-2 در نیمه نهایی 2015 حاصل کار بارسلونا در سفر به مونیخ برای تقابل با بایرن بوده است.

 

در واقع در لیگ قهرمانان تنها بارسلونای شکست ناپذیر در خانه بایرن مونیخ، تیم پپ گواردیولا در سال 2009 بود که در برابر این تیم به تساوی دست یافته و در آنها بلوگرانا آن فصل موفق به فتح سه گانه نیز شد.

 

 پس تاریخ موید آن است که بارسلونا باید این بار دست به کار بزرگی زده و تیم آماده یولیان ناگلزمان را در مونیخ مغلوب کند. البته بایرن پیش از این صعود و صدرنشینی خود در مرحله گروهی را قطعی ساخته و بی انگیزگی احتمالی این تیم ممکن است برگ برنده ژاوی و بارسلونا در این سفر باشد. بایرن در حال حاضربا 15 امتیاز از پنج بازی در صدر قرار دارد و بارسلونا با هفت، بنفیکا با پنج و دینامو با یک امتیاز در رده های بعدی قرار گرفته اند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.