کد خبر : 1801414 | 10 دی 1400 ساعت 10:23 | 27,809 بازدید | 19 دیدگاه

امباپه- رئال؛ همه چیز از امشب شروع می‌شود(عکس)

کیلیان امباپه از امشب آزاد خواهد بود که با رئال مادرید وارد مذاکره شود.

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد 200 میلیون یورویی نیز برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن ارائه داده اما نهایتا PSG کوتاه نیامد تا انتقال او به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد.

 

در واقع پاری سن ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید کند اما همانطور که انتظار می رفت او تا به اینجا نیز هیچ تمایلی به ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. البته امباپه اخیراً در مصاحبه خود تاکید کرد که تنها روی موفقیت پاری سن ژرمن در این فصل تمرکز کرده و در ژانویه راهی رئال نخواهد شد اما در عین حال هیچ چراغ سبزی نیز برای تمدید با تیم فرانسوی نشان نداد.

 

سال نو میلادی از امشب آغاز می شود و کیلیان امباپه می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. در واقع گفته می شود که او به زودی پیش قراردادی با رئال مادرید به امضا خواهد رساند و نهایتاً در تابستان به شکل رایگان به این تیم ملحق می‌شود. در همین راستا نشریه آاس صفحه اول امروز خود را به همین موضوع اختصاص داده و با تیتر "رایگان"  تاکید کرده که امباپه از امشب می تواند برای انتقال به رئال مادرید با این تیم وارد مذاکره شود.

 

 

دیدگاهها