کد خبر : 1802530 | 15 دی 1400 ساعت 18:47 | 29,066 بازدید | 10 دیدگاه

آقا سیروس خوش استیل، مثل دوران جوانی (عکس)

سیروس دین محمدی نیز یکی از نفرات حاضر در بازی خاطره انگیز منتخب ملی پوشان و ترکیبی از بازیکنان استقلال و پرسپولیس بود.

به گزارش "ورزش سه"، هم بازی بودن با یورگن کلوپ و تماس تلفنی سرمربی لیورپول با سیروس دین محمدی باعث شد تا این چند وقت اخیر نام این پیشکسوت فوتبال مدتی بر سر زبان ها بیفتد. حالا او این بار در زمین چمن استادیوم آزادی سوژه دوربین عکاسان شده است.

 

بازیکنی که با شوت های محکم و راه دورش، بارها برای استقلال و تیم ملی ایران گلزنی کرد و شاید تلخ ترین گل او که در ذهن هواداران آبی  پوش مانده، شوتی است که در فینال جام باشگاه های آسیا از پشت محوطه جریمه وارد دروازه جوبیلو ایواتا کرد و نتوانست مانع از شکست تیمش شود و جام قهرمانی و ستاره سوم به استقلال نرسید.

 

دین محمدی نیز یکی از بازیکنان پیشکسوتی بود که در جریان دیدار دوستانه امروز میان منتخب استقلال و پرسپولیس و ملی پوشان 98 به میدان رفت. بازیکنی که در تیم منتخب ملی پوشان به میدان رفت و به یاد دوران جوانی در پی زدن شوت های راه دور و گلزنی با لباس تیم ملی بود.

 

 

او که مدت کوتاهی در تراکتور و دیدار آسیایی برابر السد در استقلال با رسول خطیبی هم تیمی بود، در صحنه ای به همراه سرمربی آلومینیوم سخت در تلاش برای گلزنی بود. در جریان همان دیدار برابر قهرمان قطر، رسول خطیبی توانست روی پاس سیروس دین محمدی برای استقلال گلزنی کند.

 

دین محمدی همچون دوران جوانی با استایل خاص خودش در میانه میدان به دنبال گرفتن توپ از رقیب و پخش کردن آن بین مهاجمین بود. او در تصاویری که توسط دوربین ها شکار شده، به همراه رسول خطیبی در صف حمله وران به سمت دروازه منتخب سرخابی هاست. دو چهره آذری زبان که ارتباط بسیار خوب و صمیمانه ای نیز خارج از زمین فوتبال با هم دارند.

 

 

عکس:مهدی افشاری

دیدگاهها