کد خبر : 1802942 | 18 دی 1400 ساعت 11:09 | 13,429 بازدید | 6 دیدگاه

اطمینان سیتی از تمدید قرارداد با ستاره انگلیسی

مدیران منچسترسیتی اطمینان دارند که رحیم استرلینگ، مهاجم این تیم، به زودی قراردادش را با این باشگاه تمدید می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد فعلی استرلینگ با سیتی در پایان فصل آینده به اتمام می‌رسد و این بازیکن در حال بررسی شرایط انتقال به لیگ اسپانیا است.

با این حال و علیرغم شایعات بسیاری که درباره احتمال جدایی این مهاجم منتشر شده، مدیران سیتی اطمینان دارند که او به زودی قراردادش را با این باشگاه تمدید خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که دلیل این اطمینان خاطر بهبود روابط استرلینگ با پپ گواردیولا باشد که پس از نیمکت نشینی مداوم این بازیکن در ماه‌های اخیر کمی تیره و تار شده بود.

این ملی‌پوش انگلیسی همچنان قصد دارد چند هفت صبر کند تا مشخص شود که آیا فرصت بازی قابل قبولی در دیدارهای پیش رو به او داده خواهد شد یا خیر.

 

 

اما خبرها حاکی از این است که پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات صورت گرفته و او این ماه برای اولین بار تایید کرده که قصد ندارد در پایان فصل از جمع بازیکنان سیتی جدا شود.

استرلینگ پیش از این در ماه اکتبر اعلام کرده بود که از جدایی از سیتی استقبال می‌کند تا بتواند فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد. او همچنین درباره علاقه‌اش به بازی در خارج از انگلیس صحبت کرده بود.

بسیاری از منابع خبری معتقد بودند که بارسلونا گزینه اصلی این بازیکن برای جدایی از سیتی است، چرا که به نظر می‌رسید این باشگاه نیز به دنبال جذب مهاجم است و علاقه زیادی به استرلینگ دارد.

اما با توجه به شرایط مالی دشوار بارسا، ظاهرا استرلینگ هم به این نتیجه رسیده که بهترین راه این است که همچنان به حضورش در ورزشگاه اتحاد ادامه دهد.

دیدگاهها