کد خبر : 1803260 | 19 دی 1400 ساعت 12:17 | 5,772 بازدید | 5 دیدگاه

واکنش راشفورد به شایعات؛ نه ناراحتم، نه عصبانی!

مارکوس راشفورد، ستاره انگلیسی منچستریونایتد شایعات اخیر در مورد نارضایتی خودش از حضور در این تیم را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، نتایج نه چندان خوب منچستریونایتد در هفته های اخیر باعث افزایش شایعات حول محور این باشگاه شده است. نشریه دیلی میل چند روز قبل با انتشار گزارشی مدعی شد 11 بازیکن رختکن یونایتد از جمله مارکوس راشفورد از شرایط این تیم ناراضی بوده و به صورت جدی خواهان جدایی در انتهای فصل هستند. اما ستاره جوان و انگلیسی تاکید کرد احترام زیادی برای کادر فنی و باشگاه قائل بوده و به دنبال ارائه عملکردی بهتر در ادامه فصل خواهد بود.

دیروز فرد، هافبک برزیلی یونایتد که نام او نیز در لیست نشریه دیلی میل قرار داشته به این اخبار واکنش نشان داده و آنها را جعلی توصیف کرد.

 

 

مارکوس راشفورد گفت: "همه ما از عملکرد اخیر ناامید شده‌ایم. همچنین اخباری که نه تنها تعهد ما نسبت به سرمربی و کادر فنی، بلکه نسبت به باشگاه را نیز زیر سوال برده، ناامیدکننده بوده است. من هم برای کادر فنی و هم باشگاه احترام بی حد و اندازه ای قائل بوده و مشتاقانه منتظر بهبود سبک بازی خود زیر نظر این کادرفنی هستم. من نه عصبانی هستم و نه ناراضی.

 

آیا برخی از بازی های اخیر برایم ناامید کننده بوده؟ البته که بله، زیرا من بزرگ ترین منتقد خودم هستم. شروع سختی در این فصل داشتم، اما مصممم که ارزش های خود را ثابت کنم. فداکاری و میل من به کسب پیروزی هرگز نباید زیر سوال برود، من عاشق این باشگاه و لباس هستم."

دیدگاهها