کد خبر : 1803913 | 22 دی 1400 ساعت 16:12 | 11,896 بازدید | 12 دیدگاه

استقلال ملاثانی صفر – ملوان بندرانزلی 3

لیگ یک/ ملوان، نزدیک و نزدیک تر به لیگ برتر

تیم صدرنشین ملوان موفق شد در یک بازی خارج از خانه با نتیجه پر گل 3 بر صفر از سد میزبان خود استقلال ملاثانی عبور کند.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر، ملوان بندرانزلی موفق شد در یک بازی خارج از خانه با 3 گل از سد استقلال ملاثانی عبور کرده و صدرجدول را حفظ کند.

 

ملوان که در این فصل از رقابت های لیگ دسته یک هنوز متحمل هیچ شکستی نشده است، امروز برای کسب 3 امتیاز ارزشمند راهی استان خوزستان شد تا برابر استقلال ملاثانی به میدان برود که در 3 هفته گذشته نتایج خوبی را کسب کرده بود و البته دیدارهای این تیم با حواشی داوری نیز همراه بوده است.

این بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم حملات شاگردان مازیار زارع نتیجه داد. حرکتی که توسط یحیی زاده از سمت راست آغاز شد و یک ارسال به روی دروازه، نصیب سجاد بازگیر شد و این بازیکن نیز با ضربه ای قیچی برگردان به زیبایی دروازه استقلال ملاثانی را باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

 

بازگیر که موفق به گلزنی برابر تیم سابقش شده بود، شادی خاصی را انجام نداد اما گل او از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار بود چرا که باعث شد ملوان از زیر فشار و استرس کسب پیروزی خارج شده و این گل زمینه ساز گل های دوم و سوم انزلی چی ها نیز بود.

پس از این گل تمرکز و شیرازه استقلال ملاثانی به هم ریخت و شاگردان مازیار موفق به زدن گل های بعدی نیز شدند. روی اشتباه علی اکبر آهکی سنگربان میزبان، ملوان صاحب یک ضربه پنالتی شد که محمدرضا  پورمحمد در دقیقه 92 گل دوم انزلی چی ها را وارد دروازه استقلال ملاثانی کرد.

در واپسین ثانیه های بازی نیز استقلال ملاثانی روی یک ضدحمله غافلگیر شد و پوریا غلامی در دقیقه 96 گل سوم تیم مازیار زارع را به ثمر رساند تا ملوان با یک پیروزی شیرین و پر گل خارج از خانه 3 امتیاز بازی را از آن خود کند.

 

با این پیروزی، ملوان 30 امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول مستحکم تر کرد. انزلی چی ها فاصله شان را با دو تیم تعقیب کننده یعنی مس کرمان و خیبر خرم آباد حفظ کردند تا به عنوان جدی ترین مدعی صعود به لیگ برتر شناخته شوند.

دیدگاهها