کد خبر : 1804441 | 25 دی 1400 ساعت 09:33 | 23,965 بازدید | 12 دیدگاه

وقتی شادی به اردوی تراکتور می آید (عکس) 

تراکتور مصاف با نساجی را یک بر یک به پایان برد تا شمار امتیازاتش به عدد 13 برسد و از رده سیزدهم جدول تکان نخورد. 

به گزارش "ورزش سه"، در هوای سرد و بارانی تبریز و در استادیوم سردار سلیمانی هر دو تیم خوب و تماشایی بازی کردند به طوریکه نتیجه می توانست غیر از یک – یک باشد اما سیوهای علیرضا حقیقی از یک سو و موقعیت سوزی از سوی بازیکنان نساجی موجب شد با گل های امیر مهدی جانملکی و هادی محمدی دو مدافع میانی بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان برسد. 

 

بعد از اینکه نساجی توسط امیر مهدی جانملکی به گل رسید دقایق برای تراکتور سخت و نفس گیر دنبال می شد چون تجربه یک باخت خانگی می توانست شرایط را برای تیم سولدو بدتر کند؛ این در حالی است که این موقعیت با بازی هایی که  تراکتور اینروزها در لیگ برتر به نمایش می گذارد همخوانی ندارد اما تراکتور آنقدر حمله کرد که در نهایت توسط هادی محمدی به گل رسید. شاگردان سولدو یک لحظه از غفلت بازیکنان نساجی که مشغول یارگیری روی ضربه کرنر بودند استفاده کردند؛ کرنر کوتاه و ارسال آن برای هادی محمدی موجب شد تا این مدافع پیش تاخته روی سر امیر مهدی جانملکی، گلزن نساجی توپ را به گل تبدیل کند و شادی را به اردوی تیم تراکتور به ارمغان بیاورد. 

 

 

 

تراکتور با سبک بازی تهاجمی که ارایه می دهد شاید در بازی با نساجی به نتیجه نرسید اما در ادامه می تواند امتیازات حساس را به دست بیاورد و در نهایت در جدول رده بندی پیشرفت داشته باشد. باید این موضوع را هم پذیرفت بحث های مالکیتی در باشگاه هم تمرکز را از بازیکنان این تیم گرفته است اما در ادامه با روشن شدن وضعیت تیم شرایط بهتری را تجربه خواهد کرد. 

 

 

نکته جالب در بازی تراکتور – نساجی گلزنی دو مدافع میانی بود. در حالی که در نوک خط حمله تراکتور محمد عباس زاده برای زدن گل لحظه شماری می کند. هم چنین رضا دهقانی. دو بازیکنی که پیش تر در نساجی بازی می کردند و در آنسوی میدان هم رضا جعفری که به جای کریم اسلامی در ترکیب تیم نساجی قرار گرفته بود برای گلزنی تلاش می کرد. ایضا هم ایوب کلانتری و مسعود شجاعی. اما ضربه هیچ یک از این بازیکنان تبدیل به گل نشد و امیر مهدی جانملکی از نساجی و هادی محمدی از تراکتور نام خود را به عنوان گلزن ثبت کردند.

دیدگاهها