کد خبر : 1804720 | 26 دی 1400 ساعت 17:38 | 2,592 بازدید | 0 دیدگاه

توضیح ثوری درباره درگیری در مسابقات بوکس ایلام

رئیس فدراسیون بوکس ایران گفت: متاسفانه افراد درگیر شده از تماشاگران بودند که با پیگیری صورت گرفته دستگیر شده‌اند.

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، حسین ثوری درباره درگیری‌های پیش آمده در مسابقات بوکس دهلران توضیح داد: ابتدا باید بگویم که این موضوع در زمان فعالیت بنده نبوده است و در آن زمان فدراسیون توسط سرپرست اداره می شد. بنده مسئولیتی در این مورد نداشتم اما پیگیری‌های لازم برای شفاف شدن موضوع را انجام دادم.

 

او ادامه داد: متاسفانه چند تن از تماشاگران حاضر در سالن درگیری را ایجاد کرده‌اند که باعث حواشی شده است، البته این اتفاقات در ورزش طبیعی است و چند روز گذشته نیز شاهد چنین اتفاقات زننده‌ای در یکی دیگر از رشته‌های ورزشی بودیم که نمی‌توان از آن‌ها اجتناب کرد. ورزش شور و هیجان بالایی دارد و ممکن است چنین اتفاقاتی همیشه رخ دهد.

 

رئیس فدراسیون بوکس گفت: البته با پیگیری‌هایی که توسط مدیر اداره کل ورزش استان ایلام و هیات بوکس استان انجام شد، افراد مقصر در ایجاد این درگیری دستگیر شده‌اند. مسابقات در سطج استان بود و افراد مذکور از تماشاگران بوده‌اند.

 

او در مورد نخستین روز فعالیتش در دوره جدید ریاست فدراسیون بوکس نیز گفت: به هر حال یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما توجه به رده‌های پایه است تا بتوانیم همچنان بوکس را سرپا نگه داریم. به همین دلیل برنامه‌های خود را آغاز کردیم و امیدواریم به موفقیت نیز دست پیدا کنیم.

 

ثوری در پایان گفت: در همین راستا اعزام تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان به مسابقات قهرمانی آسیا نیز قطعی شد و تحت هر شرایطی ملی‌پوشان ما عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا خواهند شد.

دیدگاهها