کد خبر : 1804756 | 26 دی 1400 ساعت 20:02 | 24,389 بازدید | 13 دیدگاه

فقط مسی و مولر از ستاره لیورپول بالاتر هستند(عکس)

ترنت الکساندر آرنولد پاس گل لیورپول مقابل برنتفورد را به ثمر رساند.

به گزارش "ورزش سه"، از زمانی که یورگن کلوپ هدایت لیورپول را برعهده گرفته یکی از مهمترین نقاط قوت آن ها که به نوعی برای حریفان این تیم یک کابوس بوده، مدافعان کناری قرمزها بوده‌اند؛ ترنت الکساندر آرنولد و اندی رابرتسون که در فصول اخیر نمایش‌های درخشانی را از خود ارائه داده اند و یکی از مهمترین دلایل موفقیت لیورپول بوده‌اند.

 

در این بین الکساندر آرنولد طی دو، سه فصل اخیر خود را در قامت یکی از بهترین مدافعان راست دنیا به اثبات رسانده و نشان داده که از چه قابلیت فوق العاده‌ای در ارسال پاس گل برخوردار است؛ کاری که او در دیدار امروز لیورپول برابر برنتفرد یک بار دیگر موفق به انجام آن شد.

 

الکساندر آرنولد درحالی امروز برای روبرتو فیرمینو یک پاس گل ارسال کرد که حالا یک نکته آماری جالب در رابطه با او مطرح است. در واقع از آغاز فصل 19-2018، تنها توماس مولر (64) و لیونل مسی (47) بیشتر از ترنت الکساندر آرنولد، مدافع راست لیورپول(42) در پنج لیگ بزرگ اروپا پاس گل داده اند.

 

 

 

 

 

 

نکته جالب توجه دیگر این که گل دوم لیورپول مقابل برنتفورد که توسط اکسلد چمبرلین به ثمر رسید نیز روی پاس گل دیگر مدافع کناری قرمزها یعنی اندی رابرتسون حاصل شد.

دیدگاهها