کد خبر : 1804769 | 26 دی 1400 ساعت 21:22 | 15,211 بازدید | 5 دیدگاه

رسیدن به قله؛

یک شب تاریخی در انتظار کاپیتان رئال مادرید

مارسلو، کاپیتان 33 ساله رئال مادرید می تواند امشب به پرافتخارترین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل شود.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در فینال سوپرجام اسپانیا به مصاف بیلبائو می رود و این تیم به دنبال فتح اولین جام خود در سال 2022 است. اگر مارسلو در کنار دیگر بازیکنان رئال مادرید موفق به غلبه بر بیلبائو شده و سوپرکاپ اسپانیا را در عربستان سعودی فتح کند، به پرافتخاترین بازیکن تاریخ رئال مادرید تبدیل خواهد شد.

 

در صورت قهرمانی رئال مادرید، مارسلو با 23 جام از این حیث بالاتر از سرخیو راموس قرار گرفته و به رکورد فوق العاده خنتو، اسطوره رئال مادرید خواهد رسید. بدین ترتیب او فرصت دارد تا پایان فصل و در صورت قهرمانی این باشگاه در لالیگا، کوپا دل ری یا لیگ قهرمانان، به تنهایی این افتخار بزرگ را از آن خود کند.

 

 

البته مارسلو روزهای پایانی دوران حرفه ای خود در سانتیاگو برنابئو را سپری می کند و قرارداد این مدافع برزیلی با رئال مادرید پنج ماه دیگر به پایان می رسد. مارسلو 15 سال پیش راهی پایتخت اسپانیا شده و توانست در این مدت به یکی از اسطوره های باشگاه رئال مادرید تبدیل شود.

 

البته مارسلو در این فصل با اینکه کاپیتان اول باشگاه بود، اما به ندرت در ترکیب ثابت کارلو آنچلوتی قرار گرفته و اغلب نیمکت نشین بوده است. اخباری در مورد انتقال مارسلو به ایالات متحده و قطر و همچنین بازگشت احتمالی به برزیل مطرح شده، اما به هر حال تردیدی در مورد جدایی این بازیکن از رئال مادرید وجود ندارد.

دیدگاهها