کد خبر : 1804849 | 27 دی 1400 ساعت 10:24 | 46,787 بازدید | 23 دیدگاه

ناراحتی شدید ژاوی از ستاره فرانسوی: زودتر برو!

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، از رفتارهای عثمان دمبله به شدت ناراحت و ناامید شده است.

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی چند هفته قبل به عنوان جانشین رونالد کومان به نوکمپ رفت و از همان روزهای ابتدایی به صورت علنی از دمبله دفاع کرد.

او در مراسم معارفه‌اش مدعی شد که این وینگر فرانسوی می‌تواند بهترین بازیکن دنیا در پست خودش باشد تا همه به علاقه او به این بازیکن واقف باشند.

او همین موضع را در طول دو ماه اخیر نیز در تمامی جلساتی که با  این بازیکن برای اطلاع از تصمیمات او برای آینده برگزار کرد به او اعلام کرد.

دمبله در تمامی این جلسات به وضوح به ژاوی تاکید کرد که اولویت اولش این است که قراردادش را با بارسا تمدید کند، خصوصا پس از این که از پروژه ورزشی‌ای خبردار شد که این سرمربی کاتالان برای او در نظر گرفته و قرار است این بازیکن را به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تبدیل کند.

 

 

با این حال مشخص شد که این اظهارات مثبت و خوش‌بینانه در نهایت فقط حرف بوده و موسی سیسوکو، مدیربرنامه این بازیکن، پس از دیدار با مدیران این باشگاه اعلام کرد که تصمیم این بازیکن چیز دیگری است.

گفته می‌شود که رفتار این مدیربرنامه و بازیکن فرانسوی نشان از غرور و تکبر آنها داشته است، آنها همچنین تهدیدهایی را برای رسیدن به خواسته خود متوجه این باشگاه کرده بودند.

بارسلونا از بی‌ثباتی و بی‌احترامی‌هایی که دمبله از خود نشان داده خسته شده و به مدیربرنامه او اولتیماتوم داده که پیش از 15 ژانویه باید به آخرین پیشنهاد تمدید قرارداد پاسخ دهد.

روزنامه آ.اس مدعی شده که ژاوی از رفتار این بازیکن بسیار ناراحت است، خصوصا از رفتاری که مدیربرنامه او در پیش گرفته و به عقیده این مربی اسپانیایی، هیچ توجهی به منفعت ورزشی موکل خود نشان نداده است.

با این حال امکان ندارد که ژاوی تصمیم بگیرد که دمبله را به مدت شش ماه تا پایان مهلت قراردادش در تابستان نیمکت‌نشین کند اما معتقد است که بهترین گزینه برای او جدایی از بارسا در ژانویه است تا هم محدودیت پرداخت دستمزد بارسلونا پایین‌تر بیاید و هم مشکلی در زمینه مدیریت این بازیکن در ماه‌های باقی مانده به وجود نیاید.

دیدگاهها