کد خبر : 1805140 | 28 دی 1400 ساعت 11:08 | 7,436 بازدید | 2 دیدگاه

مسیر پرماجرای پنالتی با درخشش شهریاری؛

مس چگونه شگفتی‌ساز جام حذفی شد؟ (عکس)

شاگردان فرزاد حسین‌خانی روزی رویایی را در خانه گذراندند و توانستند با حذف قهرمان فصل گذشته به جمع 8 تیم بروند.

به گزارش "ورزش سه" یکی از روی فرم‌ترین تیم‌های این فصل فوتبال ایران، بدون‌تردید مس کرمان است؛ تیم لیگ یکی که با هدایت کاپیتان سابق خود روزهای نخست فصل به واسطه نتایج سینوسی که کسب کرد، زیر تیغ انتقادات رفت اما به یکباره شاگردان فرزاد حسین‌خانی در مسیر صعود به لیگ برتر خود را قرار دادند و از 8 بازی اخیر خود در لیگ یک، 6 بازی را برده و 2 تساوی به دست آورده‌اند.

 

این نتایج درخشان سبب رسیدن مس به جمع تیم‌های برتر جدول شد و آنها حالا با 29 امتیاز در یکقدمی ملوان صدرنشین هستند؛ خارج از فضای لیگ یک هم اوضاع و احوال نارنجی‌پوشان فوق‌العاده است؛ بعد از حذف ماشین‌سازی در مرحله یک شانزدهم نهایی، این‌گونه تصور می‌شد که شاید در مقابل فولاد خوزستان، شاگردان حسین‌‌خانی نتوانند صعود کنند و از گردونه بازی‌های این فصل جام حذفی خارج شوند.

 

اما نارنجی‌پوشان در یک دوئل نفسگیر 120 دقیقه پایاپای قهرمان فصل گذشته جام حذفی دویدند و حتی اگر شانس با آن‌ها یار می‌بود چه بسا در همان وقت‌های معمول می‌توانستند جشن پیروزی بگیرند اما با این‌حال کار به ضربات پنالتی رفت تا چشم و امید حسین‌خانی به درخشش حسین شهریاری دروازه‌بان باتجربه تیمش باشد.

 

 

اولین پنالتی خراب شده در ضیافت پنالتی‌ها سهم فولاد بود که محمد میری به آسمان زد و بعد از آن اعتراضات نیمکت فولاد پنالتی‌ها را با وقفه همراه کرد اما تسلط شاگردان حسین‌خانی خوب بود و توانستند ضربات خود را یکی بعد از دیگری به گل تبدیل کنند؛ اما در حساس‌ترین پنالتی، ضربه صیاد کوکبی از دست رفت تا دو تیم برابر شوند. اما در ادامه درخشش حسین شهریاری باعث مهار پنالتی وحید حیدریه گلزن دیروز فولاد شد تا با گلزنی محمد صبوری، مس برنده ضیافت پنالتی‌ها شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعد از این پیروزی دراماتیک، مسی‌ها در ورزشگاه خانگی خود (شهید باهنر کرمان) جشن پیروزی و صعود به جمع 8 تیم برتر جام حذفی را گرفتند و خوشحال از این بودند که توانستند در نقش شگفتی‌ساز جام، فولاد خوزستان مدعی را کنار بزنند.

 

 

عکس‌ها: فاضل حبیبی

دیدگاهها