کد خبر : 1805557 | 30 دی 1400 ساعت 14:22 | 23,223 بازدید | 44 دیدگاه

ارسلان هم به جمع کرونایی‌های استقلال پیوست

پس از سبحان خاقانی، امروز مشخص شد که تست کرونای ارسلان مطهری هم مثبت شده است.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد که وضعیت بحرانی باشگاه استقلال همچنان ادامه دارد. پس از اینکه آبی پوشان روز دوشنبه از ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان تیمشان خبر دادند، مشخص شد که 17 نفر از شاگردان مجیدی، کرونایی شده اند و به همین دلیل سازمان لیگ دیدار این تیم برابر پیکان را لغو کرد.

 

اما روز سه‌شنبه استقلالی‌هایی که تست کرونایشان در دو نوبت گذشته منفی بوده است، به ایفمارک رفتند و دوباره تست کرونا دادند تا وضعیت سلامتی‌شان مشخص شود. پس از انجام تست کرونای سوم از این بازیکنان، مشخص شد که علاوه بر سبحان خاقانی، تست کرونای ارسلان مطهری نیز مثبت شده است.

 

این اتفاق در حالی رخ داده که تست این دو بازیکن پیش از این منفی شده بود ولی در آزمایشات جدیدی که زیر نظر ایفمارک به عمل آمده، خاقانی و مطهری نیز به جمع 17 کرونایی استقلال اضافه شده اند.

 

بدین ترتیب شمار بازیکنان مبتلا در استقلال به 19 نفر رسیده و وضعیت این تیم در شرایط بحرانی قرار دارد. امروز نیز خبر رسید که کرونا حتی به خانواده بازیکنان این تیم نفوذ کرده به نحوی که تست کرونای همسر و دو فرزند رودی ژستد نیز مثبت شده است.

 

سازمان لیگ امروز در بیانیه ای از برگزاری دیدار استقلال و هوادار در تاریخ 6 بهمن خبر داد که این مسئله با اعتراض شدید آبی ها همراه شد. باید دید با توجه به ابتلای شمار زیادی از بازیکنان استقلال به کرونا، آیا این تیم تا روز قبل از دیدار برابر هوادار می تواند لیست 11 + 5 نفره خود را تأمین کند یا نه.

دیدگاهها