کد خبر : 1805567 | 30 دی 1400 ساعت 17:45 | 26,756 بازدید | 3 دیدگاه

دریس مرتنز:

ناپولی پولش را دور نریزد و با پسرم قرارداد ببندد

ستاره بلژیکی ناپولی بی تاب تمدید قرارداد است ولی هنوز با باشگاه به نتیجه روشنی نرسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، دریس مرتنز 34 ساله بعد از ترک آیندهوون در تابستان سال 2013 راهی باشگاه ناپولی شد و 9 فصل فوق العاده را در این تیم سپری کرده است. مرتنز با زدن 141 گل در 376 بازی بالاتر از ستاره هایی مانند مارادونا و مارک همشیک تبدیل بهترین گلزن تاریخ باشگاه شده و نام خود را در تاریخ ناپولی ثبت کرده است.

قرارداد فعلی مرتنز با ناپولی در ژوئن 2022 به پایان می رسد و علیرغم شایعات فراوان، هنوز توافقی در خصوص تمدید صورت نگرفته است.

 

 

 

 

مرتنز در مورد تمدید قراردادش با ناپولی به "کوریره دلو اسپورت"، گفت:« ناپولی خانه من است و جایگاهی ایده آل که دوست ندارم ترکش کنم. پول برایم اهمیتی ندارد و همین که در این تیم و این شهر فوق العاده به فوتبالم ادامه دهم، برایم کافی است ولی اینجا دیگر همه چیز به باشگاه بستگی دارد. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و قبلا هم گفته ام که اگر قراردادم تمدید نشود، با لبخند خواهم رفت.»

 

 

 

 

مرتنز سپس با لحن شوخی گفت:« ناپولی به جای اینکه پولش را دور بریزد و مبلغی هنگفت برای جذب مهاجم هزینه کند، بهتر است با پسرم قرارداد ببندد. مهاجمی جوان که سال های درخشان زیادی پیش رو خواهد داشت و اینگونه من هم مجبور نخواهد شد ناپل را ترک کنم.»

 

دیدگاهها