کد خبر : 1805571 | 30 دی 1400 ساعت 15:37 | 47,104 بازدید | 21 دیدگاه

ادعای دیاریو اسپورت

دمبله در شوک، در بارسا می‌مانم و جایی نمی‌روم

اسپورت خبر از لج‌بازی عثمان دمبله با بارسلونا داد و ادعا کرد تهدید علنی باشگاه روی ستاره فرانسوی بی اثر بوده است.

به گزارش "ورزش سه"،  پس از جدایی نیمار از بارسلونا، این باشگاه امیدوار بود با سرمایه‌گذاری 140 میلیون یورویی اش روی عثمان دمبله، بتواند جای خالی ستاره برزیلی را پر کند اما هرگز این اتفاق نیفتاد. عثمان دمبله طی پنج سال حضورش در بارسلونا به واسطه مصدومیت‌های متعدد و طولانی و البته نمایش‌های بسیار ضعیف‌تر از حد انتظار، نتوانست هیچ سودی به بلوگرانا برساند.

 

 

 

 

ماه ها تلاش برای تمدید قرارداد او هم به ثمر ننشست و امروز متئو آلِمانی مدیر فوتبال بارسلونا در مصاحبه ای تند اعلام کرد که خط خوردن نام دمبله از فهرست بازی برابر بیلبائو به این خاطر است که از باشگاه به وی دستور داده شده تا طی 10 روز آینده به دنبال مقصدی دیگر برای خود باشد و در بارسا دیگر جایی برای او نیست.

 

 

 

 

طبق ادعای اسپورت، دمبله که از تهدید باشگاه شگفت زده شده، فعلا هیچ تمایلی برای جدایی ندارد و همچنان اصرار دارد که تا پایان فصل برای بارسا بازی کند. دمبله پس از مصاحبه آلِمانی حالا می تواند به فیفا هم شکایت کند و در صورت فسخ یکطرفه قرارداد، قادر به دریافت غرامت سنگین از باشگاه خواهد بود ولی هنوز قصد شکایت ندارد.

باشگاه که می داند انتقال دائمی دمبله تقریبا غیرممکن است، به او پیشنهاد داده تا پایان فصل، قرضی راهی تیمی دیگر شود تا حداقل بتواند از پرداخت بخشی از دستمزد او خلاص شود و گویا دو پیشنهاد هم برای این بازیکن رسیده است. ستاره فرانسوی 11 روز برای تصمیم گیری زمان دارد و در صورت عدم پاسخگویی، احتمالا قراردادش یکجانبه فسخ می شود.

 

دیدگاهها