کد خبر : 1805578 | 30 دی 1400 ساعت 16:48 | 29,790 بازدید | 21 دیدگاه

بیانیه AFE علیه بارسلونا

حمایت قاطع اتحادیه فوتبالیست‌های اسپانیا از دمبله

اتحادیه فوتبالیست‌ های حرفه‌ای اسپانیا در حمایت از عثمان دمبله و علیه باشگاه بارسلونا بیانیه داد.

به گزارش "ورزش سه"، ماه ها تلاش برای تمدید قرارداد عثمان دمبله به ثمر ننشست و امروز متئو آلِمانی مدیر فوتبال بارسلونا در مصاحبه ای تند اعلام کرد که خط خوردن نام دمبله از فهرست بازی برابر بیلبائو به این خاطر است که از باشگاه به وی دستور داده شده تا طی 10 روز آینده به دنبال مقصدی دیگر برای خود باشد و در بارسا دیگر جایی برای او نیست.

 

 

 

 

دمبله که از تهدید باشگاه شگفت زده شده، فعلا هیچ تمایلی برای جدایی ندارد و همچنان اصرار دارد که تا پایان فصل برای بارسا بازی کند. دمبله پس از مصاحبه آلِمانی حالا می تواند به فیفا هم شکایت کند و در صورت فسخ یکطرفه قرارداد، قادر به دریافت غرامت سنگین از باشگاه خواهد بود ولی هنوز قصد شکایت ندارد.

 

 

 

 

باشگاه که می داند انتقال دائمی دمبله تقریبا غیرممکن است، به او پیشنهاد داده تا پایان فصل، قرضی راهی تیمی دیگر شود تا حداقل بتواند از پرداخت بخشی از دستمزد او خلاص شود و گویا دو پیشنهاد هم برای این بازیکن رسیده است. ستاره فرانسوی 11 روز برای تصمیم گیری زمان دارد و در صورت عدم پاسخگویی، احتمالا قراردادش یکجانبه فسخ می شود.

 

 

 

 

در واکنش به تهدید علنی بارسلونا، اتحادیه فوتبالیست های اسپانیا(AFE) بیانیه ای در حمایت از دمبله منتشر کرد:« AFE اعتقاد دارد که باشگاه موظف است تمام خدمات لازم را به بازیکن تحت قرارداد حرفه ای خود ارائه دهد. از سوی دیگر باشگاه موظف است تا دستمزد توافق شده را نیز به بازیکن پرداخت کند و خدمات ارائه شده به او باید همانند سایر هم تیمی هایش و بدون هیچ تبعیض و فشاری باشد.

می دانیم که تمدید قرارداد مستلزم توافق دو جانبه است و بازیکن بدون فشار از بیرون و آزادانه باید در مورد آینده اش تصمیم گیری کند. باشگاه و هیچکس اجازه ندارد تا این آزادی را از او سلب یا محدود کند.»

 

دیدگاهها