کد خبر : 1806264 | 03 بهمن 1400 ساعت 20:15 | 57,859 بازدید | 42 دیدگاه

شب کابوس وار کریم بنزما تکمیل شد (عکس)

کریم بنزما در نیمه اول دیدار رئال مادرید برابر الچه یک ضربه پنالتی را از دست داد. او همچنین در نیمه دوم مصدوم و سپس تعویض شد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید از دقایقی پیش در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لالیگا به مصاف الچه رفته است. این دو تیم همین چند روز پیش در یک هشتم نهایی کوپا دل ری مقابل هم قرار گرفته بودند که در آن بازی تیم کارلو آنچلوتی به سختی و بعد از 120 دقیقه تلاش الچه را با نتیجه 2-1 شکست داد.

 

رئال مادرید امروز در حالی دوباره به مصاف الچه رفته که به نظر نمی رسید که لوس بلانکوس کار دشواری برای پیروزی داشته باشد اما تیم کارلو آنچلوتی در نیمه اول این بازی که در سانتیاگو برنابئو برگزار می شود، با یک گل از حریف خود عقب افتاده است.

 

با این حال رئال مادرید در نیمه اول یک فرصت بسیار بزرگ را هم از دست داد. خطا روی وینیسیوس جونیور باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. مطابق انتظار کریم بنزما پشت توپ ایستاد اما ضربه عجیب او با فاصله ای زیاد به بالای دروازه رفت تا رئال فرصت بسیار خوبی را از دست داده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

کریم بنزما در نیمه دوم و در حالی که به دنبال جبران پنالتی از دست رفته بود دچار آسیب دیدگی شد و زمین مسابقه را ترک کرد تا شب تلخ ستاره فرانسوی در سانتیاگوبرنابئو تکمیل شده باشد.

 

 

 

دیدگاهها