کد خبر : 1806703 | 05 بهمن 1400 ساعت 22:39 | 44,963 بازدید | 16 دیدگاه

بی‌حاشیه‌ترین بازیکن آخرین اردوی تیم ملی !

محمد حسین کنعانی‌زادگان این روزها فشار زیادی را تحمل می‌کند و امیدوار است این ماجرای دلهره‌آور هر چه زودتر برای او به خیر بگذرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از ماجرای مربوط به مهدی طارمی که بعد از فهرست اسامی ملی‌پوشان در اردوی قبلی برای دو دیدار مقابل لبنان و سپس سوریه پررنگ شد و حتی بیشتر از دو پیروزی تیم ملی در مورد این موضوع صحبت شد، در اردوی جدید خیلی از اهالی فوتبال روی یک نام متمرکز شده بودند و آن هم نام محمدحسین کنعانی‎‌زادگان پس از انتشار یک فایل صوتی بود.

 

 

 

 


البته که پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و صحبت‌های زیادی که در مجامع رسمی و غیررسمی و همین‌طور فضای مجازی در رابطه با این موضوع مطرح شد، درنهایت شاهد حضور نام یکی از ستون‎‌های اصلی تیم ملی فوتبال در فهرست 27 نفره اسکوچیچ بودیم و مدافع سابق پرسپولیس و فعلی الاهلی که روزهای خوشی را هم در قطر با تیمش در هفته‌های اخیر تجربه کرده، در تهران حضور دارد و در آخرین تمرین تیم نیز یکی از چهره‌های مورد توجه عکاس تیم ملی بود.

 

 

 


البته همان‌طور که از تصاویر ثبت شده و رفتار کنعانی‌زادگان طی روزها و هفته‌های اخیر پس از انتشار آن فایل جنجالی مشخص است، او از تمامی دوربین‌ها و سایر چیزهایی که ممکن است برای او حاشیه‌ساز بشوند، فراری است و تمام سعی‌اش این است که ضمن تمرکز بر کار فنی، نگاه‌هایش را از هر موضوع حاشیه‌سازی بدزدد.


کنعانی‌زادگان اگرچه این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارد، اما بی‌شک نگرانی‌ و استرس زیادی را بابت اخبار و حواشی ادامه‌دار مربوط به آن فایل جنجالی تحمل می‌کند و حتی اگر همین حالا هم او از این موضوع تبرئه شود، هیچ‌وقت ماجرای مربوط به آن و تبعات منفی‌ای که برایش به‌همراه داشت را فراموش نخواهد کرد.

 

 

 


این البته شروع کار کنعانی‌زادگان است و احتمالا وقتی در دو بازی تیم ملی نیز خبرنگاران پس از پایان مسابقه برای مصاحبه با او پیشقدم شوند، این مدافع تمایلی به پاسخ به آنها نخواهد داشت، تا یکی از برون‌گراترین بازیکنان تیم ملی، شاید بی‌حاشیه‌ترین اردوی خود را در دو دیداری تجربه کند که تیم ملی احتمالا مجوز صعود به جام جهانی و جشن را نیز در پیش خواهد داشت؛ آیا این استرس و این ترس در جشن احتمالی صعود، مانع رقص‌ یزله این مدافع جنوبی هم می‌‍شود؟!

دیدگاهها