کد خبر : 1806881 | 06 بهمن 1400 ساعت 19:54 | 64,642 بازدید | 4 دیدگاه

تاثیر مخربی روی تیم دارید؛

طغیان محمد صلاح؛ از من که گذشت اما ...

محمد صلاح، ستاره تیم ملی مصر از هواداران این تیم خواست رویه خود را تغییر دهند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی مصر امشب در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا به مصاف ساحل عاج می‌رود. ‌به نظر در ماه‌های اخیر شکاف‌های بزرگی بین هواداران تیم ملی مصر ایجاد شده و این رویه روی عملکرد بازیکنان این تیم نیز تاثیر گذاشته است. محمد صلاح، بهترین بازیکن مصر در مصاحبه‌ای به انتقاد از این روند پرداخته و ابراز امیدواری کرد هواداران به جای حمایت از بازیکنان، به تشویق کل اعضای تیم بپردازند.

 

محمد صلاح گفت: "من 100 درصد از بازی در کنار این بازیکنان راضی بوده و فکر نمی کنم در مورد کسی بد صحبت کرده باشم. تا جایی که ممکن است سعی می‌کنم تجربه‌ای را که در خارج از کشور به‌دست آوردم را منتقل کرده و به تیم ملی مصر کمک کنم.

 

 

احساس می‌کنم گاهی افرادی وجود دارند که منتظر هر بهانه‌ای هستند تا در مورد محمد صلاح یا سایر بازیکنان صحبت کنند، متاسفانه در عصر شبکه‌های اجتماعی زندگی می‌کنیم و محبوبیت تیم ملی کم شده است. مردم از باشگاه‌ها و هواداران از بازیکنان حمایت می‌کنند.

 

شرایط در گذشته این‌طور نبود و فوتبال مصر حالا تقسیم شده است. ما صفحاتی را می‌بینیم که برای بازیکنان یا باشگاه‌های خاص و فقط برای دفاع از آنها ساخته شده‌ است. آنها فکر می‌کنند که به نفع فوتبال است، اما این‌گونه نیست.

 

شما به محمد صلاح آسیب نخواهید زد و من دیگر چنین مسائلی را پشت سر گذاشته‌ام، اما این روند قطعا به بازیکنان جوان‌تر آسیب می‌رساند. من به تیم ملی نیامده‌ام تا فردی را اذیت کرده یا در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کسی صحبت کنم.

 

یک توصیه دارم؛ اگر فکر می‌کنید که من در خارج از کشور موفق شده‌ام، از بازیکن یا باشگاه خاصی حمایت نکنید. به‌عنوان مثال، هواداران الاهلی نباید فقط در مورد بازیکنان الاهلی یا هواداران الزمالک فقط در مورد بازیکنان تیم مورد علاقه خود صحبت کنند.

 

 

ما تیم ملی مصر هستیم و برای اینکه برنده شویم نیاز به این داریم که همه بازیکن احساس کنند که هواداران پشت تیم هستند. این روند تاثیری روی محمد صلاح نخواهد داشت و من 10 سال است که در عرصه بین المللی بازی می‌کنم، اما بازیکنان دیگری هم هستند که برای اولین بار به راهی اردوی تیم ملی شده و آینده این تیم محسوب می‌شوند.

 

این توصیه من به مردم است و قصد ندارم به کسی حمله کنم، زیرا این کار به نفع من نیست. امیدوارم مثل گذشته از تیم ملی حمایت کنید. اگر مصر و تیم ملی مصر را دوست دارید، باید از تیم حمایت کنید نه یک بازیکن خاص. شما به بازیکن آسیب می‌رسانید و باعث می‌شوید که او احساس کند از تیم مهم‌تر است که این درست نیست. هیچ بازیکنی مهم‌تر از تیم نیست، چه من یا هر شخص دیگری.

 

هم‌چنین، پیام من به افراد در استودیوهای تلویزیونی این است که لطفا در مورد کل تیم صحبت کنید و نه یک یا دو نفر. من این برنامه‌ها را دنبال نمی‌کنم، اما به هر حال هوادارانی وجود دارند که تحت تاثیر قرار می‌گیرند. به حمایت از تیم تا پایان مسابقات ادامه دهید و در ادامه در مورد یک بازیکن صحبت کنید."

 

دیدگاهها