کد خبر : 1806885 | 06 بهمن 1400 ساعت 19:52 | 58,757 بازدید | 49 دیدگاه

حق کاملا با اوست اما...

درویش: با استعفای یحیی گل‌محمدی مخالفم

مدیرعامل پرسپولیس از مخالفت با استعفای یحیی گل‌محمدی خبر داد.

به گزارش ورزش سه، ظهر امروز و در حاشیه تمرین امروز تیم پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی استعفای خود از سرمربیگری در پرسپولیس را به افشین پیروانی و رضا درویش سرپرست و مدیرعامل پرسپولیس تقدیم کرد.

 

حالا با گذشت ساعتی از این استعفا، مدیرعامل پرسپولیس با این موضوع مخالفت کرده است: آقای گل‌محمدی از بهترین مربیان فوتبال ایران بوده و هست و زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده است. بنده مخالف استعفا و جدایی ایشان از پرسپولیس هستم و ان‌شاءالله به کارشان ادامه خواهند داد.

 

این در حالی است که سرمربی قرمز ها واکنش به این مخالفت نداشته است.

 

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به این استعفا گفت: حق با آقای گل‌محمدی است و از وجود مشکلات گله‌مند است و بنده در جریانم که کادر فنی و بازیکنان چه شرایط سختی را تحمل کردند. هر چه در توان داشته باشم به‌کار می‌گیرم که از مشکلات آنها کم کنم تا تیم شرایط مطلوب‌تری داشته باشد.

 

درویش گفت: همه می‌دانند که پرسپولیس با مشکلات زیادی روبه‌رو است و حل آنها زمان‌بر است، در این مدت کوتاه تمام تلاش خود را انجام دادم و با گذشت زمان و فرصت دادن، شرایط بهتر خواهد شد.

 

مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه فردا بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت می‌شود، گفت: بخش دیگری از مطالبات نیز طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد. هدف مجموعه باشگاه ایجاد آرامش تیم و هواداران عزیز و موفقیت تیم است و با کارسازی‌های صورت گرفته مشکلات عدیده پیش روی باشگاه، مرتفع خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه فصل را با گل‌محمدی ادامه می‌دهیم، با تشکر از اعضای کادر فنی، بازیکنان و هواداران اظهار کرد: ان‌شاءالله با حمایت و پشتیبانی هواداران و همراهی تمام ارکان باشگاه شرایط مطلوبی ایجاد خواهد شد.

 

دیدگاهها