کد خبر : 1806888 | 06 بهمن 1400 ساعت 19:57 | 3,051 بازدید | 0 دیدگاه

یزدی‌ها، با دو امتیاز از سیرجان برگشتند

لیگ والیبال؛ یکه تازی سپاهان در صدر 

تیم والیبال سپاهان با کسب هجدهمین برد، به صدرنشینی خود در جدول تداوم داد و فاصله امتیازی‌اش را با تیم دوم به 14 امتیاز رساند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته بیست‌ویکم لیگ برتر والیبال، همان‌طور که انتظار می‌رفت، هفته تداوم صدرنشینی تیم فولاد مبارکه سپاهان بود. شاگردان رحمان محمدی‌راد که از جایگاه نخست و صعودشان به مرحله پلی‌آف مطمئن بودند، این هفته میزبان خود پاس گرگان را با نتیجه سه بر صفر و با ثبت امتیازات 25 بر 23 در ست‌های اول و دوم و 26 بر 24 در ست سوم، شکست دادند و با کسب هجدهمین برد و پنجاه‌وچهارمین امتیاز، فاصله امتیازی خود را با سایر رقبا افزودند.


پاس نیز با این شکست در این دیدار که 94 دقیقه طول کشید، دوازدهمین شکست خود را تجربه کرد و 9 برد و 28 امتیاز خود را حفظ کرد.

 

** پیروزی دو امتیازی یزدی‌ها برابر فولاد


شاگردان علیرضا طلوع‌کیان در تیم مقاومت یزد این هفته فرصت داشتند تا با کسب پیروزی، تکانی به رتبه چهارمی خود در جدول بدهند. به‌خصوص این‌که باخت ناگهانی شهرداری ارومیه تغییراتی در صدر جدول ایجاد کرد. با این حال نماینده یزد در تقابل این هفته خود مقابل فولاد سیرجان ایرانیان به پیروزی سه بر دو رسید و از این رقابت تنها 2 امتیاز کسب کرد.

 

مقاومت یزد با این پیروزی ضمن جبران شکست سه بر صفر دور رفت مقابل سیرجانی‌ها، موفق شدند در ست‌های سوم، چهارم و پنجم به امتیازات 25 بر 20، 25 بر 16 و 15 بر 6 برسند. فولاد سیرجان ایرانیان هم با ثبت امتیازات 27 بر 25 و 25 بر 22 در ست‌های اول و دوم، یک امتیاز این دیدار کسب کرد.

دیدگاهها