کد خبر : 1806965 | 07 بهمن 1400 ساعت 11:41 | 18,302 بازدید | 9 دیدگاه

گفت‌و‌گوى فعال رسانه‌ای ایران با تلویزیون عراق؛

ایران نیازى به تغییر نتایج تست کرونا ندارد

مدیر روابط عمومى باشگاه پیکان میهمان تلفنى برنامه پرمخاطب هت‌تریک در شبکه تلویزیونى عراق بود.

به گزارش "ورزش سه"، محمدجواد پاینده مدیر رسانه‌اى سابق تیم ملى امید که به دلیل آشنایى به زبان عربى پاسخگوى سوالات مجرى تلویزیون عراق بود در خصوص موضوعات منتشر شده در رسانه‌هاى عراقى و نتایج تست‌هاى کروناى اعضاى این تیم گفت: اولا براى مبتلایان به کرونا در اردوى هر دو تیم آرزوى سلامتى دارم. بدون‌تردید شاهد بازى سختى بین دو تیم خواهیم بود. ایران براى قطعى کردن صعود تلاش مى‌کند و عراق به دنبال بازگرداندن اعتبار خودش خواهد بود.


او ادامه داد: من براى تیم ملى عراق احترام ویژه‌اى قائلم ، تیمى که صاحب افتخارات و سوابق ارزشمندى است و بازیکنان بزرگى داشته اما باید قبول کنیم عراق فعلى ضعیف‌ترین تیم سال‌هاى اخیر است و در مکان پنجم جدول گروه قرار دارد. چرا ایران باید از چنین تیمى بترسد که بخواهد نتایج تست‌هاى کرونا را تغییر بدهد تا چهار بازیکن عراق در این مسابقه حضور نداشته باشند؟


این فعال رسانه‌ای در ادامه گفت‌و‌گو با تلویزیون عراق اضافه کرد: ایران به راحتى ١٦ امتیاز در این گروه گرفته و نزدیک‌ترین تیم به جام جهانى است. چرا این تیم باید از عراقى که بدترین تیم سال‌هاى اخیر است و مشکلات فراوانى در یک سال گذشته داشته بترسد و به نتایج کروناى غیر واقعى متوسل شود. این اظهارات قابل پذیرش نیست. شرایط دو تیم برابر است و ایران هم ٦ بازیکن اصلى خودش را در اختیار ندارد. سردار آزمون، سید مجید حسینى و نوراللهى، همچنین صیادمنش و یکی دو بازیکن دیگر در این بازى حضور ندارند.


پاینده در پایان افزود: طارمى و حاج صفى هم در تمرینات حاضر نبودند و بعید است در ترکیب قرار بگیرند با این وجود بازیکنان با تجربه و توانایى مثل انصارى‌فرد در ترکیب قرار مى‌گیرند و ایران گزینه‌هاى جانشین مناسبى در اختیار دارد. عراق هم در غیاب چهار بازیکن خودش به میدان مى‌رود اما براى ایران چه تفاوتى وجود دارد که این نفرات در زمین باشند یا نباشند؟ این شرایط براى هر دو تیم وجود دارد و باید حقیقت را بپذیریم. موضوعات مطرح شده در رسانه‌هاى عراقى صحت ندارد.

دیدگاهها