کد خبر : 1807019 | 07 بهمن 1400 ساعت 16:20 | 27,992 بازدید | 11 دیدگاه

ادعای توتواسپورت؛

وارث شماره هفت رونالدو در یوونتوس مشخص شد

پیراهن شماره هفت یووه که در سه فصل گذشته به رونالدو اختصاص داشت، در اختیار دوشان ولاهوویچ قرار خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، نشریه توتواسپورت تورین مدعی شد که باشگاه یوونتوس پیراهن شماره هفت این تیم را برای بازیکن جدید خود دوشان ولاهوویچ کنار گذاشته است.

 

 

 

 

بانوی پیر برای خرید ولاهوویچ با قراردادی به ارزش 75 میلیون یورو با باشگاه فیورنتینا به توافق رسیده است و انتظار می‌رود که او به محض منفی شدن تست کرونایش راهی تورین شود و قرارداد خود را امضا کند. او هنوز در فلورانس است و به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه به سر می‌برد. ولاهوویچ هفته پیش به کرونا مبتلا شد و قرار است که فردا دوباره تست بدهد. با این حال طبق گزارش توتواسپورت حتی اگر نتیجه این تست مثبت شود هم یوونتوس با او قرارداد خواهد بست.

 

 

 

 

ولاهوویچ فردا 22 ساله می‌شود و امیدوار است که جشن تولدش با سفر به تورین و انجام تست پزشکی یووه همراه شود. او در فیورنتینا پیراهن شماره 9 را به تن می‌کند، اما این شماره در یوونتوس در حال حاضر در اختیار آلوارو موراتاست و از آن‌جایی که مهاجم اسپانیایی قصد ندارد در ژانویه به تیمی دیگر برود، ولاهوویچ باید تا پایان فصل صبر کند تا بتواند به شماره دلخواهش برسد.

دیگر شماره‌هایی که ولاهوویچ در یوونتوس می‌تواند انتخاب کند، 13، 15، 16، 26، 28 و 29 و همه شماره‌های بعد از 31 به جز 36 (متعلق به ماتیا پرین) و 44 (دژان کولوسفسکی) است.

دیدگاهها