کد خبر : 1807044 | 07 بهمن 1400 ساعت 18:23 | 10,388 بازدید | 0 دیدگاه

تیم ملی به رنگ زرد؛ مصمم برای صعود(عکس)

تک‌تک نفرات تیم ملی برای رقم زدن صعودی زودهنگام به جام جهانی مصمم هستند.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران برخلاف دور دوم، در دور نهایی مقدماتی جام جهانی در آستانه صعودی بی دردسر قرار دارد. هر چه صعود به این مرحله سخت و پر استرس بود، نمایش تیم ملی در بازی‌های آن مقتدرانه بود؛ نمایشی که شاگردان اسکوچیچ را در آستانه صعودی زودهنگام قرار داده است.

 

تیم ملی ایران امشب از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی هفتمین بازی خود در دور نهایی مقدماتی را مقابل عراق برگزار کرده است؛ دیداری که پیروزی در آن می تواند جشن صعود زودهنگام به جام جهانی قطر را موجب شود. 

 

 

 

 

ملی پوشان فوتبال ایران در این دیدار بعد از مدت‌ها با کیت داخلی به میدان رفته اند. در مراسم شروع بازی تولید کننده لباس‌های تیم ملی از کاپشن زرد رنگ برای ملی‌پوشان استفاده کرده بود که رنگی کمتر استفاده شده در لباس‌های تیم ملی است.

 

علاوه بر این رنگ جدید که جلب توجه می‌کرد، روحیه بالای ملی‌پوشان که باعث شده بود همگی با چهره‌ای مصمم سرود ملی را در مراسم شروع بازی بخوانند، قابل توجه بود. شاگردان اسکوچیچ به‌واسطه عملکرد خوب خود در 6دیدار اخیر، روحیه و اعتماد به نفس بالایی دارند و امشب در حالی مقابل عراق قرار گرفته‌اند که در مرحله رفت این تیم را با سه گل شکست داده بودند.

 

 

 

 

ملی‌پوشان فوتبال ایران در شبی که بخشی از سکوهای ورزشگاه آزادی هم با حضور تماشاگران پر شده، بعد از مدت‌ها می‌توانند بازی با حضور تماشاگر در خانه را هم تجربه کنند؛ اتفاقی که قطعا در این شب حساس تاثیر زیادی در روحیه آنها دارد.

 

دیدگاهها