کد خبر : 1807256 | 08 بهمن 1400 ساعت 16:40 | 47,327 بازدید | 44 دیدگاه

آداما ترائوره در تست‌های پزشکی بارسلونا (عکس)

آداما ترائوره بال اسپانیایی ولورهمپتون دقایقی پیش وارد کلینیک باشگاه بارسلونا شد.

به گزارش "ورزش سه"، آداما ترائوره بین سال‌های 2004 تا 2015 در عضویت باشگاه بارسلونا بود. او بین سال‌های 2013 تا 2015 هم برای تیم بارسلونای «B» بازی می‌کرد و سابقه یک بازی هم برای تیم اصلی این باشگاه را دارد و اکنون در آستانه بازگشت به جمع کاتالان‌هاست.

 

 

 

 

ساعاتی پیش فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌ و انتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ ترائوره وارد شهر بارسلونا شده تا در تست‌های پزشکی این باشگاه شرکت کند. طبق ادعای رومانو؛ این بال اسپانیایی با قراردادی تا پایان فصل به طور قرضی به بارسلونا ملحق می‌شود و بند خرید 30 میلیون یورویی هم در قراردادش وجود خواهد داشت. بارسلونا و آداما همچنین برای عقد پیش‌قراردادی پنج ساله در صورت رضایت بارسلونا از عملکرد او در پایان فصل، به توافق رسیده‌اند.

 

 

 

 

 

دقایقی پیش تصاویر ورود ترائوره به کلینیک باشگاه بارسلونا نیز منتشر شد تا دیگر او چیزی تا بازگشت فاصله نداشته باشد. انتقال این بازیکن به معنای خداحافظی قطعی با عثمان دمبله خواهد بود.

ترائوره که از سال 2018 در عضویت باشگاه ولورهمپتون است و تاکنون در 154 بازی برای گرگ‌ها به میدان رفته و 11 گل هم به ثمر رسانده است، پیش از این، مورد توجه باشگاه‌هایی همچون یوونتوس، بایرن مونیخ، تاتنهام و لیدزیونایتد بود.

دیدگاهها