کد خبر : 1814704 | 20 اسفند 1400 ساعت 10:25 | 2.8K بازدید | 0 دیدگاه

کریمی برای حضور در جام تختی آماده می‌شود

نایب قهرمان سال 2019 جهان که از مسابقه انتخابی با محسن مصطفوی انصراف داد، خود را برای شرکت در جام تختی که در خرداد 1401 برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

کریمی برای حضور در جام تختی آماده می‌شود

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، رقابت‌های وزن 86 کیلوگرم قهرمانی کشور در حالی در گرگان به انجام رسید که علیرضا کریمی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو که مورد تایید پزشک معتمد فدراسیون کشتی نیز قرار گرفت، در این رقابت‌ها غیبت داشت. در این شرایط محسن مصطفوی نفر اول این وزن شد و طبق وعده‌ای که کادرفنی تیم ملی در خصوص اعزام نفرات اول قهرمانی کشور به مسابقات قهرمانی آسیا داده بود، قرار بود راهی مغولستان شود.

با این وجود بهبود زانوی علیرضا کریمی و اول شدن در مسابقات انتخابی جام تختی و موجه قلمداد شدن غیبت او در مسابقات کشوری به دلیل مصدومیت باعث شد که کادرفنی تیم ملی برای کریمی و مصطفوی مسابقه انتخابی درون اردویی در روز 27 اسفندماه در نظر بگیرد. کریمی اما برای آنکه حق مصطفوی که قهرمان کشور شده بود، حفظ شود از این مسابقه انصراف داد.

این کشتی‌گیر که بار دیگر به وزن 86 کیلوگرم بازگشته، حالا خود را برای شرکت در رقابت‌های جام تختی که اواسط خرداد ماه سال آینده در تنکابن برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

کریمی در صورت کسب نتیجه در جام تختی، در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی با حسن یزدانی کشتی خواهد گرفت. این در شرایطی است که عزت‌الله اکبری نایب قهرمان پیشین جهان نیز در جام تختی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی تلاش خواهد کرد.

دیدگاهها