کد خبر : 1818508 | 18 فروردين 1401 ساعت 13:18 | 25.7K بازدید | 3 دیدگاه

شخصیت بزرگ ملوان را نشان دادیم

کاظمی: از یزدانی و مرادمند خبر دقیقی ندارم

گلزن ملوانی‌ها می‌گوید پیش از آقای گلی به دنبال قهرمانی تیمش است.

کاظمی: از یزدانی و مرادمند خبر دقیقی ندارم

به گزارش "ورزش سه",، ملوان با پیروزی برابر مس شهربابک خیلی زود صدر جدول را از مس‌کرمان پس گرفت؛ حمید کاظمی در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: ما شروع خوبی نداشتیم ولی در ادامه توانستیم به گل برسیم. من فکر می‌کنم تمرکز داوری خیلی خوب نبود و روی صحنه عجیبی گل دریافت کردیم. نیمه دوم هم با توجه به آب و هوای کرمان کار برای ما سخت بود. از ضد حملات استفاده کردیم و توانستیم گل دوم و سوم را بزنیم و در دقایق پایانی روی یک اشتباه گل خوردیم ولی باز هم خدا را شکر که پیروز شدیم، مبارک تمام هواداران‌مان باشد.
او که دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند ادامه داد: زحمت بچه‌ها بود و من هم اگر توپ برسد انجام وظیفه می‌کنم. خدا را شکر این گل‌ها باعث شد تیم‌مان پیروز و روند خوبمان حفظ شود تا بتوانیم قهرمان شویم و صعود کنیم.
مهاجم ملوان که یک گل با آقای گل لیگ یک فاصله دارد و در حال حاضر ۹ گله است عنوان کرد: هدف اول ما صعود ملوان است و امیدوارم این اتفاق بیفتد اگر من هم آقای گل بشوم یک افتخار برای باشگاه بزرگ ملوان است.
این بازیکن در مورد دوری ۲۴ ساعته از صدر جدول گفت: مس یک روز زودتر از ما بازی کرد ولی با همتی که بچه‌ها داشتند دوباره صدرنشین شدیم آن هم در سخت‌ترین روز در این فصل. این شخصیت بزرگ ملوان، کادر و بازیکنانش را نشان می‌دهد. در سخت‌ترین روز از مس در خانه‌اش نتیجه گرفتیم.
کاظمی در پایان در مورد اضافه شدن مرادمند و یزدانی مدافعان استقلال به ملوان افزود: خبر دقیقی ندارم. آن‌ها یک هفته‌ای تمرین کردند و به صلاح‌دید کادرفنی به‌خاطر شرایط روحی روانی دور بودند و قرار است دوباره با ما تمرین کنند.

دیدگاهها