کد خبر : 1823589 | 19 اردیبهشت 1401 ساعت 23:54 | 8.7K بازدید | 6 دیدگاه

تعویض‌های قلعه نویی جریان بازی را عوض کرد؛

الهویی: آقای رحمتی، فیلم بازی را دوباره ببینید

مربی گل گهر معتقد است که تعویض‌های قلعه نویی جریان بازی با آلومینیوم را کاملا عوض کرد.

الهویی: آقای رحمتی، فیلم بازی را دوباره ببینید

به گزارش "ورزش سه"، تیم گل گهر امشب موفق شد با دو گل از سد میهمان خود آلومینیوم بگذرد. سعید الهویی، مربی گل گهر در نشست خبری پس از بازی با عذرخواهی از گرفتگی صدایش گفت: ما حاضریم هزاران بار به‌خاطر داد زدن در جریان بازی گلویمان این‌گونه بگیرد ولی هوادارانمان کنارمان باشند و مثل امروز شاد از ورزشگاه بیرون بروند. به‌خاطر حمایت‌شان از آنها تشکر می‌کنم و برد امروز را از طرف تیم به هواداران گل گهر سیرجان تقدیم می‌کنم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و کنار هم بتوانیم جلو برویم.

او با تمجید از بازی تیم حریف به‌ویژه در نیمه اول گفت: یکی از سنگین‌ترین بازی‌های ما بود. آلومینیوم در دو بازی خود در جام حذفی مقابل نساجی و پرسپولیس مستحق پیروزی بود که در یکی نتیجه را از دست داد. حریف قابل احترامی بودند و دیروز هم گفتم که ساختار دفاع خیلی خوبی دارند و در انتقال از دفاع به حمله هم بسیار خوب هستند. امروز در نیمه اول در این بخش ما را خیلی اذیت کردند. در نیمه اول آلومینیوم تیم برتر زمین بود و توانست وارد محوطه جریمه ما شده و چند توپ به چارچوب بزند.

مربی گل گهر با اشاره به تعویض‌های طلایی قلعه نویی برای تغییر نتیجه افزود: خدا را شکر که در نیمه دوم با تعویض‌هایی که آقای قلعه نویی انجام دادند تیم روند خوبی پیدا کرد. این تعویض‌ها برای من که چند سالی است در کنار آقای قلعه نویی هستم، یکی از بهترین تعویض‌های ایشان بود. این تعویض‌ها نه‌تنها نتیجه بازی را تغییر داد بلکه در نیمه دوم کاملا سوار بر بازی بودیم. از دقیقه یک فشار خوبی از جلو می‌آوردیم، توپ گیری می‌کردیم، انتقال سریع داشتیم، بازی را عرض می‌دادیم و همه کار برای ایجاد موقعیت می‌کردیم.

الهویی با تشکر از تلاش بازیکنان گل گهر تاکید کرد: دو گل زدیم و فکر می‌کنم دو سه موقعیت خوب گلزنی دیگر هم داشتیم که متاسفانه از دست دادیم. ولی نیمه دوم کاملا در اختیار ما بود. درس بزرگی که ما از این اتفاقات و تعویض‌های آقای قلعه نویی گرفتیم این بود که با قلب‌مان بازی کنیم. بازیکنان روز خوب و بد دارند ولی با قلب‌شان بازی کردن متفاوت با این داستان است. ما می‌توانیم در یک روز بارها توپ از دست بدهیم، دریبل بخوریم، موقعیت از دست بدهیم ولی وقتی با همه وجودت برای هم‌دسته‌ات تلاش کنی مطمئنا آن تیم موفق می‌شود. ما در نیمه اول این شرایط را نداشتیم ولی در نیمه دوم با صحبت‌ها و تعویض‌های آقای قلعه نویی کاملا تیم یک‌دستی شدیم که تمام لحظات نیمه دوم را با تمام وجود جنگیدیم.

او در واکنش به صحبت‌های رحمتی در این مورد که تیمش موقعیت‌های بهتری داشت و داور هم یک پنالتی برایشان نگرفت گفت: من بازهم به آقای رحمتی و کادر فنی‌شان در آلومینیوم تبریک می‌گویم. نتایج خیلی خوبی گرفتند چه در جام حذفی، چه در لیگ برتر و امروز هم حریف سرسختی برای ما بودند. ولی من هنوز هم این اعتقاد را دارم که در نیمه اول بازی از کنترل ما خارج شده بود و یکی دو موقعیت به آلومینیوم دادیم. در نیمه دوم اما بازی کاملا در اختیار ما بود و دو سه موقعیت صد در صد گل هم داشتیم که از دست دادیم. آن چه که من در جریان بازی دیدم، هم ما و هم آقای رحمتی و کادرش تحت فشار بازی بودیم و بهتر است که برویم و فیلم بازی را یک بار دیگر ببینیم تا ببینیم شرایط چگونه بودیم. در مورد صحنه داوری هم آقا مهدی بعد از بازی صحبت کردند که من گفتم صحنه را ندیدم و باید ببینم کارشناسان چه نظری می‌دهند. از زاویه‌ای که ما دیدیم پنالتی نبود حالا باید کارشناسان نظر بدهند.

دیدگاهها