کد خبر : 1824053 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 09:01 | 2,588 بازدید | 2 دیدگاه

او حتی از رونی هم بی‌رحم‌تر است؛

دبل کین در دربی؛ کمتر از 20 تا 200

ملی پوش تاتنهام در دربی لندن دو گل زد تا در کنار سون، ستاره میدان لقب بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام با درخشش زوج کین-سون آرسنال را در دیدار معوقه از هفته بیست و دوم لیگ جزیره شکست داد. این تیم از ابتدای کار برتری خود را به حریف دیکته کرد و نیمه اول را با دو گل کین به پایان رساند. سون گل سوم را در شروع نیمه دوم زد تا آتش حملات حریف خیلی زود فروکش کرده و سه امتیاز به حساب شاگردان کونته واریز شود.

 

 

هری کین ابتدا در دقیقه 22 پشت ضربه پنالتی ایستاد که سون گرفته بود. او برای باز کردن دروازه رمزدیل از اعتماد به نفس و مهارت کافی برخوردار بود و پنالتی خود را بی دردسر به گل تبدیل کرد.

ستاره تیم ملی انگلیس در دقیقه 37 با جای‌گیری صحیح در دهانه دروازه گل دوم تیمش را زد تا شمار گل های خود به آرسنال در تاریخ تقابل هایی که با این تیم داشته را به عدد 12 برساند. این بیشترین تعداد گلی است که یک بازیکن وارد دروازه توپچی‌ها کرده است. کین با دبل در این دیدار به رکورد یاد شده رسید و از وین رونی عبور کرد.

 

 

هری کین خیلی وقت است که به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه تاتنهام در لیگ جزیره به شمار می رود. او تنها مهاجم باشگاه لندنی است که تعداد گل های سه رقمی در لیگ دارد و هدف بعدی اش رساندن این تعداد به 200 است. ستاره تاتنهام با دو گل امشب 181 گله شد و کمتر از 20 گل دیگر تا رسیدن به 200 نیاز دارد.

 

 

آماری که کین از خود به جای گذاشت هم قابل توجه بود. 100% دریبل های او موفقیت آمیز بود، 78% پاس صحیح داد، 35 بار توپ را لمس کرد، 9 شوت به دروازه داشت که 4 مورد آن در چارچوب بود و 2 مورد به گل تبدیل شد.

دیدگاهها