کد خبر : 1824106 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 17:40 | 11,681 بازدید | 2 دیدگاه

پاستورلو:

بازگشت لوکاکو به اینتر؟ سر و صدای زیاد برای هیچ!

فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه‌ روملو لوکاکو، به شایعه بازگشت این ستاره بلژیکی به اینتر واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوش بلژیکی تابستان گذشته با قراردادی 113 میلیون یورویی به استمفوردبریج بازگشت. با این حال، سومین دوره او در این باشگاه آنطور که خودش انتظار داشت مثمر ثمر نبوده، زیرا او در این فصل تنها 15 گل در 42 بازی در تمام رقابت ها به ثمر رسانده است؛ همین آمار و ارقام و البته حواشی پیرامون ستاره بلژیکی باعث شده که شایعاتی درباره جدایی او از چلسی در تابستان پیش رو به گوش برسد.

در همین راستا فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه روملو لوکاکو به این شایعات واکنش نشان داده و می گوید: "با توجه به پارامترهای انتقال، هیچ کس نمی توانست انتظار چنین وضعیتی را داشته باشد. من در مورد انتخاب های فنی صحبت نمی کنم، اما واضح است که یک مشکل وجود دارد. با این حال، آمار و ارقام باید در زمینه در نظر گرفته شوند. او با وجود اینکه زمان بازی کمتری نسبت به هم تیمی هایش دارد، بهترین گلزن تیم است. اکنون باید به فکر قطعی کردن کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشیم و در فینال جام حذفی بازی کنیم. این تنها چیزی است که روملو روی آن تمرکز کرده است، ما در مورد چیز دیگری صحبت نکرده ایم."

پاستورلو درباره شایعاتی که پیرامون احتمال بازگشت ستاره بلژیکی به اینتر مطرح می شود نیز گفت: "سر و صدای زیاد برای هیچ. باشگاه اینتر و هوادارانش در قلب او هستند. او هرگز این را پنهان نکرده است، همانطور که هرگز عشق به اندرلخت را پنهان نکرده است و گفته در صورتی که بخواهد به دوران حرفه ای خود پایان دهد به آنجا می رود. با این حال، ما نمی‌توانیم در مورد مذاکرات حدس و گمان بزنیم. مالک چلسی تغییر کرده است، ما طرف مقابل را نمی‌شناسیم، چه برسد به اینکه بتوانیم مذاکره با اینتر یا میلان را تصور کنیم. ما باید صبر کنیم."

دیدگاهها