کد خبر : 1824111 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 16:50 | 19,712 بازدید | 6 دیدگاه

واکنش احساسی دل‌پیرو به خداحافظی کاپیتان یووه

الساندرو دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس، به خداحافظی جورجو کیه لینی از این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع 37 ساله ایتالیایی پس از شکست در فینال کوپا ایتالیا مقابل اینتر اعلام کرد که پس از 17 سال در تابستان امسال باشگاه تورینی را ترک خواهد کرد. این یک شب احساسی برای طرفداران بیانکونری بود، حتی اگر آنها از مدت‌ها قبل می دانستند که این اتفاق در پایان فصل رخ خواهد داد. کیه‌لینی اکنون باید تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد به دوران بازیگری خود در MLS ادامه دهد یا به سمت مدیریت در یوونتوس برود.

در همین راستا دل پیرو در صفحه اینستاگرام خود برای کیه لینی آرزوی موفقیت کرد و از او برای خدمات طولانی مدتش به باشگاه تشکر کرد. اسطوره بیانکونری در صفحه شخصی خود نوشت: "تو هر بار که به زمین می‌روی نشان داده‌ای که پوشیدن پیراهن یوونتوس به چه معناست. برای 17 سال طولانی. من تو را دیدم که به عنوان یک پسر آمدی و با فروتنی و سخت کوشی همه چیز را به دست آوردی. الگویی برای هر کسی که رویای این رنگ ها را می بیند. به عنوان یک هوادار یوونتوس و یک هم تیمی، از سری بی تا اسکودتو، از جورجیو تشکر می کنم! اکنون از آخرین بازی در استادیوم لذت ببر زیرا مطمئناً خاص خواهد بود."

 

گفتنی است کیه‌لینی در تابستان 2005 با قراردادی به ارزش 7.7 میلیون یورو از فیورنتینا به یوونتوس پیوست. این مدافع میانی ایتالیایی در 17 سال حضور خود در این باشگاه، 559 بازی در تمام رقابت‌ها انجام داده است، 36 گل به ثمر رسانده، 25 پاس گل داده و فهرست بلندبالایی از افتخارات، از جمله 9 اسکودتو، به دست آورده است.

دیدگاهها