کد خبر : 1824422 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 11:42 | 30.1K بازدید | 8 دیدگاه

جشن قهرمانی زودهنگام در آره‌نا

سلمانی و وریا همراهان داد و فریاد مجیدی

جعفر سلمانی و وریا غفوری دو بازیکن راست و چپ استقلال نیز از خوشحال‌ترین بازیکنان شب گذشته بودند.

به گزارش "ورزش سه"، صالح حردانی که در سمت راست استقلال انجام‌ وظیفه می‌کند، روی ضد حمله تند و تیزی که شکل‌گرفته بود به جناح مخالف رفت و جایی که کسی انتظارش را نداشت، صاحب توپ شد و با یک حرکت در عرض و شلیکی تماشایی، توپ را به قعر دروازه گردان فرستاد و استقلال را ۲ بر صفر پیش انداخت تا خیال آبی‌ها بابت کسب یک پیروزی شیرین راحت شود.

همین گل کافی بود تا نیمکت استقلال به مرز انفجار برسد. آبی‌ها که به کسب یک نتیجه تساوی در اهواز نیز خوش‌بین بودند، حالا با دو گل از میزبان قدرتمند خود پیش افتاده و فاصله زیادی تا کسب عنوان قهرمانی نداشتند.

این نتیجه و کسب سه امتیاز، می‌توانست همان دیشب قهرمانی استقلال را قطعی کند که این اتفاق نیز رخ داد. جایی که نیمکت‌نشینان این تیم از جمله وریا غفوری و جعفر سلمانی قهرمانی تیم‌شان را قطعی دانسته و این‌گونه به همراه مجیدی جشن بزرگی را کنار نیمکت تیم‌شان گرفتند.

در شبی که یک امتیاز نیز برای تیم مجیدی دستاورد خوبی محسوب می‌شد، او با ۲ گل از فولاد پیش افتاد تا این‌گونه در کنار زمین، همه اطمینان حاصل کنند که قهرمانی استقلال دیگر قطعی شده و آنها تنها باید تا پایان فصل چشم‌انتظار باشند تا جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

غفوری و سلمانی که در این فصل در دو جناح راست و چپ در بازی‌های زیادی برای تیم‌شان به میدان رفتند، این‌گونه زودهنگام قبل از کسب جام مشغول شادی شدند.

 

 

 

 

 

دیدگاهها