کد خبر : 1824424 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 11:43 | 12.1K بازدید | 5 دیدگاه

مشتری جدید برای ستاره فرانسوی؛ بایرن به دنبال دمبله

مدیران بایرن مونیخ در حال بررسی شرایط جذب عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا، هستند.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد دمبله با بارسلونا در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و همچنان خبری از تمدید قرارداد این بازیکن با این باشگاه نیست. 
عملکرد خوب او در چند هفته اخیر باعث شده که مدیران بارسا به شدت خواهان حفظ او در این تیم باشند، خصوصا که ژاوی نیز علاقه زیادی به ادامه همکاری با این بازیکن دارد اما تلاش آنها هنوز جواب نداده است.
با این حال شرایط خاص قرارداد او و احتمال جذب این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های درجه یک اروپایی شرایط او را زیر نظر داشته باشند. 
اسکای اسپورت خبر داده که بایرن مونیخ جدیدترین باشگاهی است که به صف علاقمندان به جذب این بازیکن پیوسته است. این باشگاه آلمانی قصد دارد خط حمله تیمش را تقویت کند و گفته می‌شود تماس‌هایی نیز از سوی بایرن با مدیر برنامه‌های این ستاره فرانسوی گرفته شده است. 

 


این باشگاه به خوبی از احتمال جدی جدایی روبرت لواندوفسکی در پایان فصل آگاه است و قصد دارد جانشینی را برای این بازیکن در نظر بگیرد. 
با این حال، دمبله تنها گزینه مدنظر باشگاه بایرن نیست و مدیران این تیم بازیکنان دیگری چون سادیو مانه، سباستین آلر و ژوائو فلکیس را نیز در نظر دارند تا از بین آنها یک بازیکن را به خدمت بگیرند. 
نکته مهم و قابل توجه برای بایرن این است که عثمان دمبله پیش از این تجربه بازی در بوندسلیگا را داشته و عملکرد درخشان او در بروسیا دورتموند بود که توجه بارسا را برای جذب این بازیکن جلب کرد. 
گفته می‌شود که بایرن آماده است تا سرمایه‌گذاری سنگینی برای جذب این بازیکن انجام دهد و حاضر است تا بندی را در قرارداد او ذکر کند که در صورت دریافت توپ طلا با پاداش قابل توجهی از او تقدیر شود.

دیدگاهها