کد خبر : 1824650 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 16:24 | 24.4K بازدید | 14 دیدگاه

دعوت یزدانی و مرادمند به جشن قهرمانی استقلال

دو مدافع پیشین استقلال به جشن قهرمانی این تیم در هفته پایانی لیگ برتر دعوت شده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند سرنوشت تلخی را در لیگ بیست و یکم داشتند. آنها که مشمول خدمت سربازی بودند و نتوانستند از نیمه راه تیم خود را در لیگ برتر همراهی کنند، حالا دور از فوتبال مانده‌اند و مدت زیادی است در زمین حضور ندارند.
با این حال اعضای تیم استقلال همواره اعلام کرده‌اند که کنار این دو بازیکن هستند. حتی بعد از دیدار استقلال و فولاد و قطعی شدن قهرمانی آبی ها در لیگ برتر، تماسی تصویری با مرادمند و یزدانی از سوی استقلالی‌ها برقرار شد تا این دو بازیکن نیز در کسب جام سهیم باشند.
مرادمند و یزدانی تا اوایل نیم فصل دوم برای استقلال بازی کردند و نقش زیادی در موفقیت های این تیم دارند. از این رو مسئولان استقلال از آنها دعوت کرده‌اند تا در جشن قهرمانی حضور داشته باشند.
سیدحسین حسینی دروازه‌بان و کاپیتان دوم استقلال با کسب اجازه از کادرفنی از مرادمند و یزدانی خواسته که در هفته پایانی لیگ برتر به ورزشگاه آزادی بیایند و در جشن قهرمانی تیم شرکت داشته باشند.
یزدانی و مرادمند که بازیکن ملوان به شمار می‌روند اما هنوز برای این تیم بازی نکرده‌اند، برخلاف میل باطنی از استقلال جدا شدند و حالا باید دید در جشن قهرمانی آبی ها حضور پیدا می‌کنند یا خیر.

دیدگاهها