کد خبر : 1824654 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 16:53 | 44.1K بازدید | 23 دیدگاه

او بارها ثابت کرد که طرفدار کدام تیم است

نوری‌فر: احمدی باید از هواداران استقلال عذرخواهی کند

محمد نوری‌فر معاون ارتباطات استقلال در گفتگویی نسبت به اظهارات محمدرضا احمدی مجری برنامه فوتبال برتر واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، شکست پرسپولیس برابر سپاهان به منزله تأیید قهرمانی استقلال در لیگ برتر بود. از چندی پیش بحث های حاشیه ای زیادی پیرامون قانون جدید رقابت های لیگ برتر امسال شکل گرفت. جایی که سازمان لیگ اعلام کرد امسال از قانون بازی رو در رو به جای تفاضل گل استفاده می کند و در کورس بودن استقلال و پرسپولیس و بحث تساوی های دو تیم در دو بازی رفت و برگشت به زمینه ای برای مجادله دو باشگاه در این خصوص که گل زده آبی ها در زمین پرسپولیس باعث برتری شاگردان مجیدی می شود یا خیر، تبدیل شد.

سهیل مهدی به عنوان مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ صراحتا اعلام کرد که گل زده در خانه حریف یکی از گزینه های موجود برای سنجش تفاوت جایگاه تیم های هم امتیاز است اما حسن کامرانی فر به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال این موضوع را رد کرد تا اینکه سازمان لیگ با صدور اطلاعیه ای به این جنجال ها پایان داد.

با وجود صدور اطلاعیه سازمان لیگ اما محمدرضا احمدی مجری برنامه فوتبال برتر در پایان دیدار پرسپولیس و سپاهان از نامشخص بودن وضعیت قهرمان لیگ صحبت کرد و اینکه معلوم نیست استقلال قهرمان شده است یا خیر. اتفاقی که پس از واکنش هواداران در شبکه های مجازی با واکنش محمد نوری‌فر معاون ارتباطات و مدیررسانه‌ای آبی ها نیز همراه شد.

او با اعتراض به اظهارات نادرست مجری برنامه پخش زنده فوتبال برتر در شب قهرمانی تیم استقلال، از محمدرضا احمدی خواست که از هواداران میلیونی این تیم عذرخواهی کند.

نوری‌فر در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه استقلال درباره صحبت‌های محمدرضا احمدی روی آنتن شبکه سه بعد از مسجل شدن قهرمانی تیم استقلال گفت:  «باید همان شب یا دیروز به اظهارات ایشان اعتراض می‌کردیم اما نخواستیم ساعت‌های شیرین بعد از قهرمانی را با این بحث‌ها تحت تأثیر قرار بدهیم. آقای احمدی بارها ثابت کردند که طرفدار کدام تیم هستند. دو سال قبل صدای ایشان هنگام کری‌خواندن برای استقلالی‌ها در پشت صحنه برنامه پخش زنده لو رفت و برای اینکه گاف به آن بزرگی را جمع کنند، به سراغ دوستان استقلالی خود رفتند تا با چند استوری حمایتی اعتراض گسترده هواداران استقلال را جمع‌وجور کنند. از طرفی دیگر بارها از قول بعضی از مهمانان دعوت شده به این برنامه شنیدیم که گفتند در جریان مسابقات استقلال در استودیو بعضی‌ها با چه هیجانی پیگیر شکست استقلال بوده‌اند.»

مدیر رسانه‌ای تیم استقلال در ادامه افزود: «باورکردنی نیست که مجری و گزارشگر تخصصی فوتبال، اطلاعیه رسمی سازمان لیگ درباره شروط قهرمانی را دو روز قبل از بازی استقلال با فولاد مطالعه نکرده باشد. ایشان با اظهارات نادرست باعث نگرانی و ایجاد شبهه در بین هواداران استقلال شد و جای تأسف دارد که این اظهارات ناشیانه یا جانبدارانه مورد استناد بعضی از رسانه‌ها قرار گرفت که آنها هم از حامیان اصلی تیم رقیب هستند! جالب است خود باشگاه رقیب از هوادارانش بابت قهرمان نشدن عذرخواهی کرده و این باعث می‌شود که ضربالمثل کاسه داغ‌تر از آش تداعی شود. حداقل انتظار از برنامه فوتبال برتر این بود که بابت صحبت‌های نادرست ‌مجری‌اش بلافاصله از مخاطبان عذرخواهی کند.

نوری‌فر با اشاره به دستور سرمربی تیم استقلال بعد از قهرمانی این تیم گفت: «دیروز آقای مجیدی از تمامی اعضای تیم خواستند که تا روز پایانی مسابقات لیگ در برنامه‌های تلویزیونی حاضر نشوند و مطمئن باشید بعد از قهرمانی هم باشگاه و اعضای تیم تحت هیچ عنوان با برنامه فوتبال برتر به دلیل عملکردش در طول فصل علیه تیم استقلال همکاری نخواهند کرد. بالاخره باید یک جا محکم ایستاد و به این افراد نشان داد که در عصر دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی و این حجم از رسانه‌های تصویری دیگر نمی‌توان مثل سال‌های گذشته از موضع انحصاری و نادرست به مسائل نگاه کرد.»

دیدگاهها