کد خبر : 1824661 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 17:46 | 21.7K بازدید | 9 دیدگاه

بازیکنان به من خوشآمد گفتند؛

تن‌هاخ: پیشنهاد بهتر از یونایتد هم داشتم!

اریک تن‌هاخ، سرمربی جدید منچستریونایتد مدیریت رختکن را عامل اصلی موفقیت در این باشگاه توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دوران فعالیت اریک تن‌هاخ، سرمربی سابق و موفق آژاکس در باشگاه منچستریونایتد از امروز آغاز شده و این سرمربی هلندی از این به بعد هدایت شیاطین سرخ را به عهده خواهد داشت. اریک تن‌هاخ در اولین مصاحبه خود در مورد احتمال حملات بازیکنان سابق منچستریونایتد صحبت کرده و البته مدعی شد پیشنهاداتی بهتر از این تیم نیز داشته است.

اریک تن‌هاخ گفت: "من برای کار در یک باشگاه متفاوت با پایه‌ای بهتر نیز شانس مربیگری داشتم. اما خودم منچستریونایتد را انتخاب کردم. البته مسائلی باید در این باشکاه حل شود و این یک چالش بزرگ پیش روی من است. من و باشگاه در مورد نحوه انجام این کار در یک مسیر قرار داشته و با یکدیگر هماهنگ هستیم. 

نظرات معمولا انتقادآمیز بازیکنان سابق منچستریونایتد؟ قطعا این موضوعی تاثیرگذار است، اما نمی‌تواند روی رختکن ما تاثیر بگذارد. شاید انتقادات در انگلیس بیشتر باشد و لیگ برتر لیگی مهم‌تر و بزرگ‌تر است، اما خوشبختانه من چمدان زیاد دارم. من رسانه‌های انگلیسی را مانند کوسه‌های مهاجم نمی‌بینم و مسئله اصلی مدیریت رختکن است، شما باید بتوانید اتاق رختکن را مدیریت کنید و اینگونه در بازی‌های خود در فصل به برتری می‌رسید.

واکنش بازیکنان منچستریونایتد؟ من چند پیام در واتس‌اپ از برخی از بازیکنان دریافت کردم و آنها به من خوشآمد گفتند."

دیدگاهها