کد خبر : 1824689 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 19:58 | 7.2K بازدید | 7 دیدگاه

الشباب عربستان جدیدترین مشتری سوارز

رسانه‌های سعودی از علاقه باشگاه الشباب عربستان به لوییز سوارز خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار با سویا آخرین حضور لوییز سوارز در وندا مترو پولیتانو بود. بازیکن اروگوئه‌ای با چشمانی اشک‌بار از هواداران روخی بلانکو خداحافظی کرد و اکنون همگان در انتظار مشخص شدن مقصد جدید این بازیکن پرحاشیه هستند.

در همین رابطه گزارش‌های مطبوعاتی فاش کردند که یک باشگاه عربستانی به جذب سوارز علاقه‌مند شده است تا این بازیکن را برای فصل بعدی لیگ حرفه‌ای عربستان در اختیار داشته باشد.

ترکی الغامدی روزنامه‌نگار ورزشی اعلام کرد که پس از ترک اتلتیکو، باشگاه‌های زیادی از جمله الشباب عربستان علاقه‌مند به جذب سوارز هستند.

وی افزود: بازیکن سابق اتلتیکو مادرید برای حضور در عربستان، به دستمزد سالانه ۲۳ میلیون ریال سعودی (۲۱۷ میلیارد تومان) و قراردادی حداقل دو ساله نیاز دارد.

الشباب که اور بانگا کاپیتان سابق سویا را در ترکیب خود دارد، به دنبال تقویت خود در لیگ قهرمانان آسیاست. جایی که این تیم باید در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف نسف قرشی ازبکستان برود و به همین دلیل در پی جذب بازیکنان مطرح دیگری است.

رسانه‌های اروپایی از علاقه شدید باشگاه آستون ویلا به این بازیکن خبر داده‌اند. جایی که دو هم تیمی سابق سوارز یعنی جرارد در پست سرمربیگری و کوتینیو به‌عنوان بازیکن در این باشگاه حضور دارند.

 

دیدگاهها